У Деньгівському лісництві провели обласні навчання з гасіння умовної лісової пожежі

Під час пожежонебезпечного періоду, який триває нині, одним з найголовніших завдань для лісівників Черкащини є недопущення пожеж у лісових масивах, а у випадку їх виявлення – вчасна локалізація. У Деньгівському лісництві Золотоніського лісгоспу лісівники та рятувальники провели обласні пожежно-тактичні навчання з ліквідації умовної лісової пожежі.

Мета навчань, інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, – на практиці відпрацювати спільну взаємодію щодо ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з пожежею у лісовому масиві.
У Деньгівському лісництві провели обласні навчання з гасіння умовної лісової пожежі

На навчаннях були присутні й іноземні спеціалісти – доктор наук безпеки, дипломований інженер, керівник відділу надзвичайних ситуацій у Німеччині Єнс Мюллер та головний викладач школи протипожежного захисту та надзвичайних ситуацій в Німеччині, спеціаліст аварійно-рятувального загону, парамедик Грігорі Цохер.

За задумом навчань, загорання виявив черговий пожежник ЛПС Вільхівського лісництва на моніторі телевізійної системи спостереження. Лісничий Деньгівського лісництва повідомляє про появу диму інженера з охорони та захисту лісу лісгоспу для з’ясування ситуації на місці ймовірної лісової пожежі та здійснення першочергових заходів, направляє команду лісової охорони. Головний лісничий підприємства бере на себе керівництво гасіння лісової пожежі. Гасити пожежу починають за допомогою різних методів – ранцевих вогнегасників, трактора з плугом для оборювання крайки лісової пожежі, пожежних автомобілів, пожежних модулів. На допомогу викликають екіпаж державної пожежно-рятувальної частини із Золотоноші. У результаті спільних заходів пожежу вдається локалізувати.
29.05.2019 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter