На черкаській "Митниці" закладено новий сквер

Понад 70 декоративних дерев (серед яких – дуб червоний та звичайний, клени, черемха, липа тощо), а також – близько сотні кущів різноманітних листяних порід та численні квіти в суботу висадили у мікрорайоні Митниця керівництво міської влади спільно з депутатами та мешканцями. Про це інформують у міськраді Черкас.

Таким чином поблизу будинків по вул. Героїв Дніпра,81, 73 та 69, де недавно був смітник, закладено новий сквер.

Міський голова Анатолій Бондаренко, який сьогодні взяв безпосередню участь у висадці саджанців, сподівається, що незабаром це місце перетвориться у комфортну квітучу територію для відпочинку та сімейного дозвілля.
На черкаській "Митниці" закладено новий сквер

За його словами, приємно, що люди розуміють і підхоплюють таку ініціативу з очищення нашого міста від бруду та сміття.

Приміром, у рамках двомісячника з благоустрою, започаткованого міською владою, у різних мікрорайонах Черкас тривають такі прибирання. Нинішня субота теж не стала винятком. Так, на Митниці небайдужі містяни прибирають територію набережної та Долину троянд.

– На жаль, дехто з наших громадян своєю байдужістю, безвідповідальністю до долі рідного міста з легкістю перетворюють улюблені місця для відпочинку, зелені зони, власні подвір’я, де живуть та щоденно ходять до школи їх діти, на смітники. Так, за останній тиждень нашими комунальними службами у Черкасах було ліквідовано близько сотні таких стихійних звалищ. Міська влада робить і надалі робитиме все, аби Черкаси ставати кращими, комфортнішими, та безпечними. Але лише спільно з жителями ми можемо підтримувати чистоту і порядок у нашому місті. Всі ми маємо усвідомити, що ніхто, крім нас самих, не наведе лад у нашому домі, дворі, мікрорайоні і місті загалом. Тому запрошую усіх черкасців долучитись до створення нашого спільного майбутнього, яким би пишались наші діти і з задоволенням жили наші сім’ї. Бо майбутнє Черкас починається вже сьогодні, – наголосив Анатолій Бондаренко.

Депутат міської ради від ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін, який вже котрий рік поспіль опікується мікрорайоном «Митниця», зауважує:

– Відколи наша команда розпочала свою роботу в Черкасах, мікрорайон «Митниця» істотно оновився, перетворюючись на місце, де комфортно жити, відпочивати, займатись поточними справами, проводити дозвілля родиною. Адже усе це і є невід’ємною частиною якості нашого життя: збудована нова вулиця Героїв Дніпра, з освітленням, тротуарами, велосипедною доріжкою, зеленими зонами, капітально відремонтовані прибудинкові території, встановлено нові двері та вікна у під’їздах багатоповерхівок, активно триває ремонт ліфтів та житлового фонду і т.д. Сьогодні ми спільними зусиллями з нашою громадою закладаємо новий сквер, який стане черговим кроком до озеленення мікрорайону Митниця. Більше того – наша команда започатковує ініціативу «Квітуча Митниця». Плануємо створити фонд, з якого будемо відзначати грошовою нагородою тих, хто зробить у себе в дворі, біля будинку такі квітучі оази, – наголосив Юрій Васильович.

Заступник міського голови Ігор Волошин, який теж долучився до створення нового скверу, зауважив, що лиш кілька днів тому тут був смітник. Оскільки мешканці з довколишніх будинків зносили на цю територію весь великогабаритний непотріб. Зокрема, відходи будівельного сміття, старі меблі та використані предмети побуту, гілля тощо.

І хоча комунальні служби регулярно прибирали це стихійне звалище, проте «стараннями» наших людей, щоденно на цьому місці з’являвся все новий непотріб.

– Мушу відзначити, що з приходом весни, відповідна динаміка тільки посилилась. За останні три дні працівники комунальних служб вивезли звідси три трактори великогабаритного сміття і скільки ж – будівельних відходів. Натомість - привезли родючий грунт, розрівняли територію, аби була змога закласти новий сквер, висадивши дерева та рослини. Маю надію, що у мешканців не підніметься рука захаращити знову цю територію, облаштовану міською владою саме для них і їх дітей, – зауважив Ігор Володимирович.
22.04.2019 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter