У лісі на Лисянщині висадили майже 2,4 гектари лісу на честь полеглих атовців

Майже 2,4 га лісу висадили у Шевченківському лісництві Лисянського лісгоспу на честь учасників АТО – полеглих мешканців с. Шевченкове Звенигородського району, які захищали територіальну цілісність нашої країни. Про це інформує обласне управління лісового та мисливського господарства.

Школярі Шевченківського НВК, Моринської ЗОШ, представники органів місцевого самоврядування сіл Моринці, Шевченкове, Пединівки, аграрії, лікарі, пенсіонери Лисянського лісгоспу разом з лісівниками у такий спосіб вшанували подвиг Віктора Бойка та Сергія Дядченка, які загинули під час бойових дій на Сході країни.
У лісі на Лисянщині висадили майже 2,4 гектари лісу на честь полеглих атовців

Так, Віктор Бойко народився 1974 року у селі Шевченкове Звенигородського району. На війну пішов добровольцем. У 2014 році під час виконання бойового завдання, звільняючи від терористів село Олександрово-Калинове Костянтинівського району Донецької області, загинув від кулі снайпера.

Сергій Дядченко народився 1979 року в киргизькому місті Токтогул. Сім’я Сергія переїхала в Україну, у село Шевченкове Звенигородського району. У 2017 році загинув в результаті підриву на міні з «розтяжкою», захищаючи свободу і незалежність України.
17.04.2019 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter