Австрійський фонд FOUR PAWS проведе на Черкащині акцію зі стерилізації та вакцинації проти сказу вуличних тварин

Міжнародний фонд FOUR PAWS (Відень, Австрія) – всесвітньо відома організація, що реалізує масштабні проекти для допомоги та порятунку тварин та допомагає Україні вирішувати проблему безпритульних тварин – проведе на Черкащині акцію зі стерилізації та вакцинації проти сказу вуличних тварин у 4 районах області. За інформацією Черкаського прес-клубу, із 18 березня по 26 квітня мобільна клініка ТОВ «Чотири лапи Україна» перебуватиме на Черкащині, по тижню працюючи у Монастирищі, Христинівці, Жашкові та Лисянці.
Австрійський фонд FOUR PAWS проведе на Черкащині акцію зі стерилізації та вакцинації проти сказу вуличних тварин

Завдяки такій благодійній допомозі міжнародного фонду, на Черкащині буде стерилізовано (позбавлено можливості безконтрольно розмножуватися) кількасот безпритульних тварин, що упередить появу сотень нових вуличних собак. Досьогодні, у рамках відповідної обласної програми, міста і селища області забезпечили вакцинацію проти сказу та стерилізацію понад тисячі бездомних тварин. І цьогоріч багато міст уже запланували виділення з бюджету коштів на упередження весняного безконтрольного розмноження тварин. Звенигородка – 70 тисяч гривень, Сміла і Корсунь-Шевченківський – по 50, Шпола – 30, Чигирин – 25, Ватутіне – 20, Маньківка - 15 тисяч гривень. Уже сьогодні тривають роботи у створеному на базі Кам’янської ОТГ, стерилізаційно-карантинному пункті. 50 тисяч гривень на стерилізацію безпритульних тварин буде виділено у Каневі у рамках громадського бюджету, відповідний проект на який подали місцеві волонтери.

Загалом, для зняття актуальності проблеми безпритульних тварин у невеликому місті, достатньо до 30 тисяч гривень із місцевого бюджету. Роботи проводять запрошені професіонали - ловець та ветеринарний лікар (останній, крім стерилізації, вакцинує тварину проти сказу та ставить у вушко кліпсу для ідентифікації). Відтак, мешканці міст і сіл, яких турбує проблема безпритульних тварин, повинні звертатися до місцевої влади, а та – виділяти кошти, і діяти відповідно до обласної Програми, що діє по всій Черкащині і передбачає вирішення проблеми поширення безпритульних тварин єдино законним шляхом – гуманним.
04.03.2019 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter