Екоінспекція: У заказнику "Пташині острови" затримано браконьєра, який займався підводним полюванням у нерест

Екоінспекція: У заказнику "Пташині острови" затримано браконьєра, який займався підводним полюванням у нерест За повідомленням Держекоінспекції в Черкаській області, 21 травня державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища спільно з єгерською службою ТОВ «Мисливське господарство «Коробівське» при проведенні рейду на території Кременчуцького водосховища у заказнику місцевого значення «Пташині острови» в адміністративних межах Коробівської сільської ради Золотоніського району виявлено громадянина, який займався незаконним підводним полюванням в нерестовий період.

Браконьєром упіймана риба видів сом, щука, судак, лящ, карась. Обрахований розмір шкоди, завданої водним живим ресурсам, становить 6350 гривень. Човен, мотор, зброя для підводного полювання та риба вилучені працівниками слідчо — оперативної групи Золотоніського відділку поліції.

На «підводного» браконьєра складено адміністративний протокол по статті 91 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали по факту браконьєрства в період нересту готуються для передачі в правоохоронні органи для відкриття кримінального провадження.
24.05.2018 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter