У Черкаській ОДА визначили 7 природоохоронних проектів, які 2018 року можуть реалізуватися за бюджетні кошти

У Черкаській ОДА визначили 7 природоохоронних проектів, які 2018 року можуть реалізуватися за бюджетні кошти Як інформують у Черкаській ОДА, 1-й заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль проінформував про підсумки конкурсного відбору природоохоронних проектів.

– Маємо остаточні результати конкурсного відбору природоохоронних проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету. Днями їх розглядали під час проведеного в ОДА засідання комісії. Так, із 34 поданих до управління екології пропозицій, за результатами оцінювання, визначено 7 переможців. Зокрема з Жашківщини, Звенигородщини, Чорнобаївщини, Катеринопільщини та Канева. Вони відповідають Стратегії розвитку області, передбачають значну фінансову підтримку місцевих бюджетів, що переважає необхідних 10 % співфінансування. Проекти спрямовані на відновлення гідрологічного стану водних об’єктів, переоснащення каналізаційних мереж, управління процесами поводження з відходами.

Далі – спрямуємо проекти на розгляд сесії обласної ради.

Нагадаю, комісія ОДА здійснює розподіл 50 відсотків загального обсягу коштів на природоохоронні заходи в межах співфінансування, де частка місцевих бюджетів становить не менше 10 відсотків. На реалізацію цьогорічних конкурсних проектів маємо 8,3 млн грн з обласного бюджету. У цілому ж райони й міста подали на майже 93 млн грн.

До речі, практикуємо проведення конкурсного відбору вже третій рік поспіль. І доволі успішно. Так, за результатами раніше обраних для реалізації проектів, реконструйовано каналізаційні очисні споруди в Кам’янці та аварійну ділянку напірного колектора у Звенигородці, проведено роботи з поліпшення гідрологічного стану р. Супій в адмінмежах Піщанської сільської ради на Золотоніщині, здійснено заходи з поліпшення екологічного, технічного стану та благоустрою водойм в с. Пединівка Звенигородського району, в селах Дашуківка та Журжинці на Лисянщині.
02.03.2018 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter