Тайський вояж інспектора К.

Тайський вояж інспектора К.Сухий стиль офіційних прокурорського та поліцейського зведень, на жаль, не має смаку, запаху, не передає відтінки, колізії та нюанси. Шкода!

Бо, довідавшись про останні звитяги начальника управління інспектування Черкаської міської ради Станіслава Коломійця, черкащани можуть потішитися: у міськраді не лише «стрижуть купони» з усього, що погано лежить…

Що міг подумати пересічний громадянин після «казусу Слуцької»(директорку КП «Україна» затримали при одержанні грошей за дозвіл на облаштування торгових точок на території кінотеатру «Україна»)? Що час в міській раді Черкас ніби зупинився. Що тут, як і за часів царя Гороха, «не підмажеш, не поїдеш». Що в тебе беруть гроші за право заробляти гроші, і при цьому тебе ж – не поважають.

Однак Станіслав – ягода з іншого городу. За інформацією прокуратури області, на початку 2023 року він отримав від Бондаренка розпорядження на службове відрядження в Німеччину. Перетнувши державний кордон, відважний борець з незаконними МАФами сів на літак та відлетів на відпочинок в «одну з країн південно-східної Азії» (найпопулярніша туристична країна тут – Таіланд).

Повернувшись на батьківщину, соратник Бондаренка удав, що він під протокол давився кислим «Ріслінгом» в німецьких магістратах, і що таке запальні розваги в Паттайї – знає лише з картинок. 55 тисяч гривень з бюджету Черкас, як стверджують у Нацполіції та прокуратурі, чиновнику за «відрядження» вдалося «компенсувати».

Це ж зовсім інший рівень: оригінальний задум, зухвале виконання та цинічний розрахунок. Коли тебе шиють в дурні, але не тримають за «лоха вухастого» - наче не ображатися, а дякувати за науку слід.

Посипані нафталіном хабарники, чия вдача – в старомодних конвертах – хіба на таких соратників має робити ставку «найуспішніший мер України»?
Коли зла доля випустить Слуцьку та Коломійця з чіпких пальців непідкупної української Феміди, «стаю соратників» Бондаренка у міськраді Черкас слід радикально оновлювати. І ухил робити - на зухвалих та молодих.

Вони працюють з бюджетом громади творчо й винахідливо. Слід лише стежити, щоб смаки начальника управління інспектування не розширювалися за горизонт.

Бо якщо наступного разу він забажає ганятися за пінгвінами в Антарктиді, удаючи, що вивчає досвід місцевого самоврядування в Молдові, - бюджету це обійдеться набагато дорожче…

Юлій Бютов
30.05.2024 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter