Анунаки серед нас

Анунаки серед насРанок понеділка «зробила» віцепрем'єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук. Та сама, що пару років тому «літала» над Києвом в образі Мері Поппінс.

- Вже другий тиждень триває інформаційна кампанія по привʼязці мене до однієї з сект, - написала вона в Телеграмі. - Нещодавно одне з наче поважних ЗМІ офіційно звернулось до мене з проханням прокоментувати: чи належу я до секти та чи поділяю я її ідеологію. Письмова відповідь була, що я не була і не є членом секти й геть не поділяю її ідеологію.

Йдеться про "АллатРа" – суцільно крінжове утворення, на чолі якого стоїть Ігор Данілов. Раніше – масажист з донбаської Макіївки. Зараз – втілення Архангела Гавриїла та носій Святого Духу.

Як ветеран руху опору усіляким Білим Братствам, Віссаріонам та іншим, пару років тому звернув увагу на цей рух, який масовано рекламували у великих містах. Як на мій хлопський розум, говорити про цю абракадабру можна лише по приколу. Розраховано на екзальтованих любителів ненаукової фантастики та галюциногенних грибочків.

Що пропагують в «АллатРа»? Боротьбу з ордами сатаністів з сузір’я Альфа-Центавра, які намагаються окупувати нашу планету. Лякають знищенням людей за допомогою мікрочіпів. Просторікують про космічні потоки й стовбурові електрони.

Ще на своєму Ютуб-каналі масажист з Макіївки наполегливо просуває анунаків. Це прибульці, які колись створили землян. Анунаки мають затятих ворогів – злобних алексіанців.

Кінець світу адепти АллатРа очікують 12 грудня 2024 року. Але для того, щоб його відтягнути, Даніловим створено «орден геліарів».До ордену входять виключно жінки. Їхнє завдання – вироблення спеціальної енергії через секс. Під керівництвом Святого Духа Данілова геліаркині проводять лесбійські оргії. Втілення Архангела Гавріїла навіює жінкам, що Всесвіт може врятувати тільки груповий кунілінгус, що тримає по кілька годин…

У 2020 році Ірина Верещук дала 40-хвилинне інтерв’ю онлайн-каналу «Аллатра ТВ». Після цього її часто почали називати членом секти.

До речі, товариство там добірне. Окремі онлайн-видання згадують екс-керівника СБУ Івана Баканова. Екс-нардепку Надію Савченко. Олега Кулініча – колишнього керівник УСБУ по АР Крим, якого зараз судять за держзраду. І…І мера Черкас Анатолія Бондаренко. Разом з мером Коростеня Володимиром Бондаренко. Так, принаймні, вважає інтернет-видання Грунт (почитати тут).

Бондаренко дав інтерв’ю онлайн-каналу в лютому 2020 року (подивитися повністю за посиланням), позуючи на фоні книжки "Семь основ Аллатра". .
Анунаки серед нас

- Що для вас благотворче суспільство? Як ви його розумієте? – запитала гостя ведуча Аллатра ТВ.

- Знаєте…Жертовність. Люди, які віддають себе, віддають щось. Для чогось. Це люди дійсно з великою лютери (так в оригіналі – лЮтери). Це ті люди, які повинні сьогодні вести суспільство. Тому що в нашому суспільстві не вистачає сьогодні таких гарних подій. Подивіться, що відбувається на телеканалах. Номер один – це вбивства, пограбування, стихійні лиха. Голод. Там якісь інші події надзвичайні. Чому люди не говорять про Добро?

Ну, ви зрозуміли: яке питання, така й відповідь, зрозуміти важкувато, однак про духовність.

Хотілося б стати на захист нашого мера. Очевидно, що його, Верещук, Надію Савченко використали всліпу, і тепер за допомогою гучних імен розкручують сам бренд. До того ж Бондаренко ні за що не зможе виговорити такі слова, як анунаки або орден геліарів. Ну, сходив на ефір, але до кого - не зрозумів. Тоді він ще не був професором...

Тому інформацію про членство Бондаренків – з Черкас та Коростеня, а разом з ними Верещук, Баканова та інших в компанії поціновувачів групового кунілінгуса задля порятунку Всесвіту вважав би все ж таки перебільшеною. Їх «грають» для піару секти.

Хоча…От як назвати переважну більшість депутатів Черкаської міськради, які щойно виділили півтора мільйони гривень з бюджету Черкас на БК Бродського«Черкаські Мавпи»? Під час війни. Анунаки вони й є!

Тому може й не брешуть…

Олександр Арабач
23.10.2023 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter