Між нами, неоплатоніками

Між нами, неоплатонікамиЕврістично-радикальний шлях для чиновника, образливо позбавленого посади Президентом з незрозумілих мотивів, торує екс-голова Черкаської ОДА Роман Боднар. На ФБ Боднара вчора, 1 листопада, з’явилася інформація, що він починає кар’єру ментора.

За словами Боднара, після першої прочитаної ним лекції на тему «Еволюція соціальних структур» він отримав «багато теплих відгуків». Перший успіх підштовхнув ментора прочитати дану лекцію повторно, 7 листопада. У режимі онлайн на платформі Zoom.

- Що буде далі? – пише Боднар на фб. - А далі цикл лекцій під назвою «Анатомія влади»…

Зокрема, Роман Миколайович розповідатиме про еволюцію політичних та економічних систем, про епоху постмодерну, розмірковуватиме на теми справедливості й щастя.

Усі охочі долучитися до скарбниці знань Боднара мають зареєструватися та сплатити організаційний внесок – 300 грн.

Спочатку про приємне.

Ледь не вперше в новітній історії колишній керівник Черкаського регіону, лишившись посади, йде не на «запашні короваї» - Черкаську горілчану кампанію, Золотоніський бекон чи на зручну синекуру – ректором університету. Ворушити власними звивинами та змушувати охочих напружувати власні – це важкий та невдячний хліб. З нудьгою та надлишком вільного часу Боднар бореться, як принц Флорізель, - оригінально.

Але питання до ментора Боднара не можуть не з’явитися у будь-якої скептично-налаштованої людини. Що думає екс-працівник Служби безпеки України на всеосяжні теми справедливості й щастя – звісно, цікаво. Однак шансів на те, що ідеї Боднар змусять бентежливо вовтузитися на філософському Олімпі безсмертних Платона, Аристотеля та Епікура – небагато. Конкурентів тут у нашого ментора– ого-го!

А от знання Боднара про принципи кадрової політики чинного Президента та його Офісу, про те, які не публічні вимоги висуваються претендентам на посади голів ОДА в Україні Зеленського, і за невиконання яких саме не публічних вимог звільняють сьогодні губернаторів – ексклюзивні. І, якщо Боднар колись почне ділитися цією ексклюзивною інформацією – довіра до його слів буде високою. Бо все це – його унікальний ексзистенційний досвід.

Проте дана тема як цікава, так і небезпечна. Говорити про еволюцію політичних та економічних систем, уникаючи разючої конкретики – шлях не зовсім самурайський, але – має право на існування.

Врешті-решт, Боднар – не Тулуб, який наповнював фонд «Будуймо нову Черкащину» за допомогою паяльника, податкової та прокуратури. Боднар інтелігентно пропонує охочим заплатити за свої лекції, не маючи за плечима посади. Його зброя – чоловіча харизма та слово.

Кожен з нудьгою бореться по-своєму…

Геннадій Саприкін

Провінція
02.11.2021 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter