Як три «Х» на школярок та вагітну у центрі Черкас напали

Мер Черкас Бондаренко відомий не лише глибокими знаннями з історії (якось в етері місцевого телеканалу він розповідав про те, як цар Микола I відправив на заслання декабристів у…Кам’янку), і не тим, що підсовує при прийомі на роботу дипломи про здобуття вищої освіти у вишах, які не закінчував…Бондаренко із натхненням б’є пики політичним опонентам та просто тим, хто під руку підвертається.

Тверді кулаки «Залізяки» пам’ятають і екс-мер Черкас Сергій Одарич (йому Бондаренко розбив окуляри в коридорі ОДТРК «Рось»), і екс-секретар міськради Олександр Радуцький (того Бонд побив просто в робочому кабінеті).

Його вірний та багаторічний помічник по життю Геннадій Шевченко відомий, перш за все, несамовитою ерудицією. Історія про три «Х» у виконанні дяді Гени, які виявилися римськими цифрами, у свій час широко розійшлася по українським ЗМІ.


Учора, 20 жовтня, два інтелектуально потужних друга - Бондаренко та Шевченко, до яких згодом приєднався заступник голови Черкаської облради Михайло Мушиєк, влаштували шкандаль в центрі Черкас. При цьому поводилися відповідно до своєї високої ерудиції та рівня виховання…

Все сталося на бульварі Шевченка, навпроти Будинку торгівлі. До двох школярок на чорному Мерседесі під’їхав мер Черкас у супроводі Шевченка. Дівчата прогулювалися центром та роздавали охочим газету «Черкаська варта»( видавець ГО «Товариство новітніх політв’язнів України»). Обидва друга заявили, що школярки поширюють у місті «чорний піар»…
Як три «Х» на школярок та вагітну у центрі Черкас напали

Пряма мова Бондаренка( відеокоментар блогеру Сергію Костенку): «Двоє дітей, 16-ти та 17-ти років, роздавали неправдиві відомості про мене, як про міського голову. Про мою дружину, про працівників міськвиконкому… Викликали поліцію. Знайшли замовника. Замовник – така собі Оля вагітна. В телефоні однієї з дітей – номер кандидатки від «Слуг народу»…Газета «Черкаська варта», видавець «Товариство новітніх політв’язнів України». Ну, я думаю, що в Черкасах про таку організацію не чули ніхто. Її не існує. І я думаю, що наша доблесна партія влади зареєструвала її швидко перед виборами…»

Зверніть увагу на слова мера Черкас: «…у телефоні однієї з дітей – номер кандидатки від «Слуги народу». Звідки знає про те мер Черкас? Дуже просто: Геннадій Шевченко вирвав телефон у дівчини та без дозволу почав вивчати особисту інформацію власниці.

Додамо, що на вимогу посадовців двох школярок та «замовницю Олю вагітну" забрали до Соснівського райвідділу Нацполіції, де протримали близько 4 годин. Після втручання адвоката відібрали пояснення та відпустили.

Як класифікувати те, що сталося?

Розберемо по пунктах:

а) «Не існуюча», на думку Бондаренка, ГО «Товариство новітніх політичних в’язнів України», яке відповідає за випуск «Черкаської варти», заснована…15 років тому. Ось реєстраційні дані ГО. Дата заснування організації – 13 жовтня 2005 року. До речі, приблизно в цей час тодішній Президент Віктор Ющенко звільнив Бондаренка з посади голови Лисянської РДА за підробку диплому про вищу освіту. І одним із засновників Товариства був покійний черкащанин Руслан Зайченко;

б) у номері газети – виключно передруки з черкаських Інтернет-ресурсів «Про все», Нова Доба, Провінція;

в) чи звертався Бондаренко до суду з метою визначити, що в цих статтях є «неправдива інформація» про нього, дружину та працівників міської ради? Чи в даному випадку визначив чи самостійно, на «глазок», не читаючи, бо він сам собі суд?

д) газета «Черкаська варта» - офіційно зареєстрована. Адреса видання: 01034, м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Володимирська, буд. 42, А-А; ЄДРПОУ: 33887973.

Якщо Бондаренко, Мушиєк та Шевченко мають претензії до змісту газети «Черкаська варта», вони мають вимагати від засновників спростування інформації, яку вважають неправдивою, а в разі незгоди засновників – позиватися до суду.

Замість цих елементарних дій знервовані посадовці в робочий час напали на дітей та вагітну жінку – з матюччям та застосуванням фізичної сили. Відібрали мобільні телефони. Не маючи на це права, нишпорили в телефонах. А потім фактично змусили поліцію забрати дівчат та вагітну жінку в Соснівський райвідділ Нацполіції. У свою чергу, працівники Нацполіції, замість того, щоб відпустити школярок, бо ті не порушили жодного закону або нормативного акту України, незаконно утримували їх на території райвідділу кілька годин.

Словами Геннадія Шевченка, це типова історія про те, як троє «Х» на школярок у центрі Черкас напали та інтелектом виблискували...

Геннадій Саприкін
22.10.2020 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter