21 "косяк" від радикала Косяка

Яскрава «антикарантинна спецоперація» мера Черкас справила неабияке враження не емоційно вразливу частину місцевого політикуму. Певні особи періодично занурюються в стан перманентного збудження. Наприклад, керівник муніципальної інспекції міста Коломієць – вступає в запеклий поєдинок з полчищами Нацгвардії, які, щоправда, існують лише в його уяві.

А от депутат Черкаської міськради Віталій Косяк сміливо наїхав …на Президента України Зеленського. 4 травня депутат-радикал розмістив на офіційному сайті Президента України петицію «Вимагаємо зупинити тиск на міского (так і написано, - Пров.) голову Черкас!", зміст якої розкривається вже в перших реченнях :

«Прості люди всієї країни та громада Черкащини, я як депутат міської ради вимагаю від Вас, Володимире Олександровичу, та правоохоронців припинити тиск на нашого міського голову Анатолія Бондаренка! Погодьтесь, пане Президенте, карантин в Україні перетворився на хаос та істерію через непрофесіоналізм…»

21 "косяк" від радикала Косяка

Якщо взявся потріпати символ держави за непрофесіоналізм, самому слід бути просто Цезарем або Наполеоном. Але…Нехай так думає хто завгодно, тільки не Косяк. В тексті його петиції на сайті Президента – 21 пунктуаційний, стилістичний і мовний «косяк».

Але то таке…Тарас Шевченко теж був не грамотій, але вже понад 170 років вважається пророком української нації .

Читаємо далі: «…Ви не тільки не хочете чути місцеву владу і мерів, але і погрожуєте. Ви кинете за решітку мерів, 200 000 депутатів місцевих рад яких обрали 40 000 000 простих людей України? Такого «клєтчатого» одіяла, такої камери з решітками у вас не має, не було у Януковича, і не буде ніколи…»

По-перше, Зеленський не погрожував Бондаренку. По-друге, не оприлюднював наміру кинути за грати депутатів всіх місцевих рад України. Таке неможливо в принципі. По-третє, депутатів всіх місцевих рад обрали не 40 мільйонів виборців. А значно менше.

«…ви просто зобов’язані повернути простим людям роботу! Ви зобов’язані сформувать гнучкий регламент карантину. Одягніть всіх людей праці як у інфекційці, але пустіть на роботу! Економте на парламенті, на своєму офісі, на уряді - дайте люлям ці гроші на засоби захисту, контролюйте але давайте вижити.
Ми, українці сподіваємося на Вашу мудрість, пане Президенте!»


Що таке «гнучкий регламент карантину? Як працюватимуть люди, якщо кожного вдягнути, як медика в інфекційній лікарні? Що скажуть на це звичайні «ЛЮЛІ», про яких пише Косяк.

Але найголовніша фраза – остання. Надававши Зеленському купу незаслужених тим ляпасів, які мали переконати - перша особа держави – повнісінький бовдур, Косяк від імені українців висловив сподівання на… мудрість Зеленського.

Що тут скажеш? Краще, звісно, Президенту країни писати натщесерце, а не після 250-ти грамів «для хоробрості». Тоді й прогин перед «МІСКИМ головою Черкас»– буде зарахований безумовно.
21 "косяк" від радикала Косяка

А так просто 21 "косяк" від Косяка...

Сергій Цюрюпа
07.05.2020 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter