Маразм середньовічний

Митрополит благословляє священнослужителів на освячення Черкас від коронавірусу. Тобто, турбується про безпеку всіх жителів Черкас. Однак «патрульному поліцейському», який вказує митрополиту на те, що він своїм рішенням наразив на небезпеку 6 осіб, які їздили у відкритому багажнику авто (порушення ПДР), митрополит обіцяє прокляття та погрожує послати до диявола.

Власне, навіщо переказувати те, що можна побачити на власні очі? Черговий антиклерикальний сюжет з життя у виконанні журналіста Валентина Чернявського (він у даному випадку представився працівником патрульної поліції) та митрополита Черкаського і Канівського Софронія.

Що тут ще можна додати? Митрополит Софроній порушує все, що тільки можна.

По-перше, йде проти здорового глузду, бо коронавірусу на його пікап з попами та хоругвами – начхати.

По-друге, порушує 9-ту з десяти заповідей («не обманюй»). Адже дитина в помаранчевому пікапі їздила (в розмові з «поліцейським» Софроній стверджує, що не було дитини).
Маразм середньовічний

По-третє, порушує правила, обмеження й заборони, що накладаються на віруючих людей під час Великого посту. Зокрема, віруючим не можна сваритися, конфліктувати й скандалити. А також не можна впускати в голову погані думки, злість, образи (напевне, проклинати інших та посилати їх до диявола – особливо).

По-четверте, Софроній зізнається, що благословив своїх «підлеглих» на порушення ПДР. Зокрема, ним «накладено анафему» на пункти про те, що пасажири під час їзди повинні мати окреме спеціально обладнане сидіння, мають бути пристібнуті пасками безпеки. Крім цього, їздити в багажнику авто стоячи – теж порушення.

Менш за все в даному випадку слід вдаватися до розмов про Томос, ПЦУ, Московський патріархат, складнощі формування релігійного простору в Україні тощо. То галявина Порошенка, нехай він по ній й тупцяється.

Священослужителі УПЦ МП працевлаштовані в релігійній організації з жорсткою єдиноначальністю. І владу вони поважають.

Тому керівництву Нацполіції в Черкаській області слід оштрафувати священнослужителів УПЦ МП в Черкасах за демонстративне нехтування правилами дорожнього руху. І ввічливо, але твердо вказати на це громадянину Дмитруку (митрополиту Софронію).

Панове поліцейські, якщо вам незручно перед служителем культа, то є чудове правило: не знаєш, як вчинити, дій по Закону.

PS. А «провокатор» Валентин вкотре вже – молодець…
Маразм середньовічний

Геннадій Саприкін
26.03.2020 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter