Цензурні байки Крилова

Цензурні байки КриловаПоки Бондаренко співає серенади під іспанським небом, 6 серпня в міськраді Черкас було поширене розпорядження міського голови №467-р «Про порядок надання інформаційних матеріалів». Підписав документ в.о. міського голови Ігор Волошин.

Відтепер в мерії затверджено новий порядок взаємодії посадових осіб місцевого самоврядування із засобами масової інформації. Раніше кожен спец що хотів, те й говорив (на телекамеру) або писав – в газету чи Інтернет-видання.
Цензурні байки Крилова
Клікайте для збільшення

З 6 серпня все зміниться. У додатку до розпорядження №2 начальник управлінні інформаційної політики Черкаської міськради Андрій Крилов зобов’язує директорів департаментів та керівників самостійних структурних підрозділів Черкаської міськради «в обов’язковому порядку в письмовому вигляді узгоджувати з управлінням інформаційної політики зміст та оприлюднення коментарів, інтерв’ю для ЗМІ з питань, що належать до їхньої компетенції».
Цензурні байки Крилова
Клікайте для збільшення

Безперечно, це пряма цензура.

Але в тій трешовій ситуації, в якій зараз працює міська рада Черкас – крок корисний.

Адже одна річ – узгодження офіційних матеріалів для засобів масової інформації. Тут за допомогою інтелектуала-універсала Крилова посадовці міськради будуть компетентні й чемні.

Зовсім інше - соціальні мережі, в яких значна частина тих же посадовців «зависають» вдень і вночі. І значна частина (назвемо її умовно «ботнарята») – делегують власному язику повну «свободу»…

І коли від імені посадовиці тіпа Оксани Ковбоши після рецензування Криловим в газеті з’явиться коментар на тему соціальної політики – з складносурядними реченнями, «модьніми» мовними зворотами й вивертами – читачі аплодуватимуть у захваті. А коли Ковбоша на фейсбуці, бризкаючи ерудицією та світським вихованням, лається з усіма в стилі «бе-бе-бе…ко-ко-ко»– то…
Цензурні байки Крилова
"Цензор" Андрій Крилов, фото з ФБ-сторінки

…То крива черкаського абсурду, створеного в міськраді ювіляром Бондаренком, зробивши повне коло, надасть нашому трешу завершеної форми.

Тільки б Крилов свою «узгоджувалку» не перетрудив…

Кіндрат Булавін
09.08.2019 18:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter