Естетика підворіття

У Юрія Андрійовича Ботнара, заступника міського голови Черкас, є одна чудова риса. Він уміє об’єднувати навколо себе зовсім різних людей. Хто б не зіткнувся з Юрком безпосередньо, швидко перетвориться на його ненависника. Тому історія, яку вчора запустив в мережу ресурс 18000, пішла «в струю».

5 серпня в Єдиному реєстрі судових рішень було оприлюднено ухвалу Придніпровського районного суду м. Черкаси, в якій працівникам поліції надається дозвіл на відпрацювання версії щодо причетності Андрія Ботнара (батька заступника мера Черкас) до вбивства громадського активіста та інформаційного діяча Вадима Комарова. Зокрема, слідчим дозволили витребувати у «Київстару» роздруківку телефонних дзвінків з мобільного номеру Андрія Ботнара.
Естетика підворіття

Першим про це повідомили 18000. Далі новину перепостили ще кілька Інтернет-видань (зокрема й «Провінція»)

Відповідь Юрка не змусила себе довго чекати. Факт витоку інформації в ЗМІ заступник мера Черкас розцінив, як помсту ОЗУ «Торпеди» та Михайла Бродського з «вільними демократами». При цьому зроблену руками «русскава міра» в особі слідчої Юлії Бончук. З негідниками, які притягнули його та батька, до історії з вбивством Комарова, Ботнар пообіцяв зустрітися в суді.
Естетика підворіття

Дві ідейні прихильниці Ботнара – член виконкому Діяна Тяско й депутат облради від «Свободи» Оксана Ковбоша – додали в історію перцю, назвавши ЗМІ, що поширили судову ухвалою – «гівноЗМІ», а в дискусіях у соцмережах звично не стримували себе у висловлюваннях.

За Бродського, в свою чергу, терміново вступився депутат міськради Олександр Згіблов, написавши Ботнару відкритого листа. Найцікавішим є кінець листа, в якому Згіблов натякає, що у день нападу Комаров йшов в Нацполіцію за довідкою «7-Б» (психопатія), яку було видано «високопоставленому нинішньому чиновнику». Такий собі зрозумілий товстий натяк…

Розбиратися в сварці опонентів та захисників Ботнара на фб – собі дорожче. Партія «Свобода», прийшовши у черкаську владу, принесла в обозі вишукану естетику «лайки з підворіття». Послідовність у впровадженні даної естетики в повсякденне спілкування викликає навіть щось схоже на повагу.

Справа в тому, що кожна людина має репутацію. Її не купиш за гроші і не зміцниш лайками однодумців у соцмережах.

Боронь Боже прив’язувати батька й сина Ботнарів до вбивства Комарова. Нехай слідство розбирається. Однак імідж, який заробили Ботнари в Черкасах, такий, що до нього приклеїться будь-що…

І якщо Ботнарів вирішать зробити «крайніми» , то звертатися по допомогу батьку й сину буде нікуди. Бо їм вдалося неможливе: об’єднати в Черкасах майже всіх (Тяско й Ковбоша не рахуються) в несприйнятті себе. Добре від цього тільки меру Бондаренку, який на фоні черкаської «Свободи» має вигляд освіченого демократа.
Естетика підворіття

Талановиті люди…

Тягнибок Фаріонів
07.08.2019 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter