Ех, і покатаю!

Мер Черкас сміливо експериментує із зовнішністю. 2017 року, з оселедцем та вусами, міський голова зіграв роль черкаського старости Остафія Дашкевича в спецпроекті «Таємниці мого міста».
Ех, і покатаю!

Сьогодні ж запропонував охочим молодятам замовити його на весілля в якості водія.

- Я готовий особисто на автомобілі, який використовую, завезти молоду пару до РАГСу і бути їхнім шафером на весіллі. Для цього потрібно звернутися в приймальню міського голови або написати на сторінку «Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко» у «Фейсбук». Я готовий робити це протягом літа щосуботи, якщо в мене буде відповідний час…- написав Анатолій Васильвич на ФБ.

Що має подумати збентежена таким рівнем креативу черкаська громада?

А нічого екстраординарного! Просто іміджмейкером мера Черкас, швидше за все, стала його дружина. Про своє хобі «Ех, прокачу!» Валерія щиросердно зізналася в соцмережах ще навесні 2018 року допис від 4 березня 2018 року)

«Вчера с сестрой были на концерте Натальи Могилевской… Воодушевлённые после концерта, мы с Катюшкой совсем не хотели ехать домой. Заехали в McDonald's, взяли по чашечке кофе и решили проехаться по ночному городу. Посмотреть так сказать на дороги) Но не просто так, а с пользой для общества. Останавливаясь на остановках, предлагали подвезти людей домой (честно в юности мы с подружками так частенько делали))) По правде, мужчинам садиться в автомобиль не предлагали, а возле девушек останавливались. И оказывается что? У нас народ очень напуган, девчонки все нам отказывали, хотя при этом время на часах было не детское, и не май месяц, сами понимаете. Мороз...поздний вечер...маршрутки редко ходят. Но страха у людей присутствует больше желания добраться домой. Боже, до чего докатились, что уже боимся женщин...»

Отже, не питайте – звідки ростуть ноги в цієї розкішної ідеї…

Яка наречена відмовиться, коли до весільного рушнику в РАГС її довезе сам мер?
Ех, і покатаю!

Ідея з весільним «гракуванням» - креативна. Але небезпечна через ймовірні ексцеси.

Будь-яке весілля, де за шофера – мер, приречене на те, що наречена буде на другому плані. Увага прикута до шофера, усі селфі – спочатку з ним…
І ще одне. Мер Черкас у ролі мачо за кермом «Мерса» - це разючий удар по слабким жіночим серцям. Але якісне весілля в Україні, як правило, закінчується бійкою. Бондаренко ж є послідовним адептом «ударної дипломатії» (Одарич з Радуцьким цілу оперу на двох про це напишуть).
Ех, і покатаю!

Якщо Анатолій Васильович й надалі буде триматися в образі дона Спагетті з сіцілійської «Коза Ностри» - обов’язково отримає «люлєй» від хмільних та відчайдушних родичів та гостей.

Це справді буде для молодят згадка на все життя. Гарне було весілля, згадуватимуть, - спочатку мер нас до РАГС підвозив, потім дядько Павло та Микита Микитович йому пику набили…

Посміхайтеся, Анатолію Васильовичу. Особливо на весіллі. Рейтинг тільки від того ростиме, а чоловіча врода не постраждає...

Юлій Бютов
27.05.2019 18:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter