Плювок у президентську спину

Плювок у президентську спинуСьогодні в Черкаси прилетів Петро Порошенко. Президент, який добуває останні дні свого терміну. Президент, що зазнав принизливої поразки на виборах. Людина, до якої мільйони людей мають чимало обґрунтованих та емоційно забарвлених претензій.

Однак Порошенко гідно переніс поразку та безсумнівно - залишиться в історії України.

Мерові Черкас Анатолію Бондаренку до закінчення його каденції ще півтора роки. Безсумнівно, він теж серйозна політична фігура, що залишиться в історії Черкас. Він має підстави висловлювати незадоволення Порошенком через посилену увагу прокуратури до нього та його одно партійців в останній рік.

Форма проявів цього незадоволення свідчить про масштаб особистості. І кілька годин тому Анатолій Бондаренко яскраво проявив «свій масштаб». Ось повна цитата його останнього допису на ФБ:

«Останній "подарунок" для черкащан від Порошенка. Через його приїзд у районі Руської Поляни з 10 до 15 години перекрито рух транспорту і у Черкасах стався збій із вивозом сміття, оскільки вантажівки із відходами не пропускають на полігон. Тому "дякуємо" вам, Петре Олексійовичу, і остаточне прощавайте. Ви вкотре своїми діями підтвердили, що люди на виборах зробили правильний вибір».

Анатолій Васильович багато працює, тому не все пам’ятає.

Ось мій допис на ФБ від 21 листопада 2018 року: «Анатолію Васильовичу Бондаренко, вельмиповажний мере нашого міста!
Плювок у президентську спину

Вчетверте, а може й вп'яте за останній рік пишу Вам з одного й того самого приводу (сам собі огидний, але дістало!). У Черкасах більше року КП "Служба чистоти" не може налагодити вчасний вивіз сміття. Такий, як приписано в угодах між кожним з нас, хто проживає в приватному секторі, - та ними.

Збільшення плати за вивіз ледь не вполовину ні на що не вплинуло. Сміттєвоза ми чекаємо, як єгиптяни - розливу Нілу.

Мене дуже надихнуло відео ваших переговорів з перевізниками, в якому ви сумуєте, що не можете їх розстріляти, як за часів Сталіна.

Анатолію Васильовичу, я згоден дати вам парабелум. Спрямуйте лють благородну у конструктивне русло. Адреса КП "Черкаська служба чистоти" - Чайковського 117.

Своєчасному вивозу сміття в Черкасах - бути!»


Понад рік на подібні дописи Анатолій Васильович чхати хотів. А тут - кілька годин затримки, і мер Черкас вже кидає докір Президенту…

Можна згадати сміттєву кризу у Львові. Вона виникла штучно, мала кураторів в АП Порошенка й вдарила по рейтингу мера Садового. Але в Черкасах проблеми з вивезенням сміття в 2017-2018 роках – «заслуга» виключно місцевої влади й мера.

Варто нагадувати Бондаренку, що Порошенко – лідер країни, що знаходиться в стані війни? І тому президентській охороні краще вже «пєрєбдєть». Був би в Оршанці президент США Трамп (ну, гіпотетично уявіть собі), то його б охорона заборонила б не те що людям, пташкам цвірінькати в лісі у радіусі 10 кілометрів…

І ще одне. При всіх величезних мінусах Петро Порошенко забезпечив проведення в Україні демократичних виборів. Визнав поразку і мирно передає владу наступнику.
Плювок у президентську спину

Тільки одне це варте того, щоб ставитися до Порошенка з повагою, не плюючи йому в спину.

Тим більше такому «видатному» борцю зі сміттям у Черкасах…

Віктор Борисов
03.05.2019 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter