Нафестивалили радикально

8 червня 2018 року депутат Черкаської облради від Радикальної партії Олег Баштан організував у Христинівці етно-фестиваль «Гроно калини». Фестиваль, за ідеєю організаторів, мав стати «максимально наближеним до наших маленьких українців».
Нафестивалили радикально
Депутат Черкаської облради від Радикальної партії Олег Баштан

Той, хто проживає в Україні років так зо 25-ть добре знає: якщо культурний захід влаштовує той, хто вийшов з народу, і при цьому хоче до народу наблизитись, - все завершується мордобоєм.

Відео з христинівського етно-фестивалю минулого літа широко розійшлося на YouTube. Ось сюжет «1+1», який нагадає, що як місцевий житель Костянтин Сидорук та його дружина Інна Патрікєєва зробили зауваження компанії депутатів різного рівня, які просто неба в парку відзначали вдале завершення мистецького заходу…

Через майже 9 місяців справа дійшла до суду. До кримінальної відповідальності притягнуто цивільну дружину Олега Баштана – Олену Шевчук. Це їй «вибили зуби та зламали щелепу в двох місцях» (так писав потім на ФБ її цивільний чоловік радикал Баштан).
Нафестивалили радикально

Олена Шевчук одразу після побиття показує оператору «вибиті зуби»

Разом з Оленою Шевчук до відповідальності притягується її сестра та колишній працівник правоохоронних органів Володимир Коломієць.

26 лютого в Уманському міськрайонному суді розпочалося слухання по даній справі.

За офіційною інформацією Монастирищенського райсуду, 29 березня 2019 року відбудеться черговий розгляд справи відносно Людмили Остроухової та Володимира Коломійця. Їм інкримінують ч. 2 ст. 296 КК України (хуліганство).

Вищезазначеним особам загрожує кримінальна відповідальність за статтею 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження).

Також розглядається питання про відкриття кримінального провадження за фактом участі у бійці депутата Христинівської райради Віталія Паламарчука.

Депутат Черкаської облради від Радикальної партії Олег Баштан до кримінальної відповідальності не притягується.

Логічне питання: невже українські радикали – вони радикали тільки язиком? А коли бійка, за них б’ються дружини?

Варто нагадати, що по гарячих слідах Костянтин Сидорук розповідав на камеру, що бійка почалася після того, як у відповідь на зауваження радикал Баштан вдарив його лобом у ніс. У результаті - численні травми, дружина – в реанімації…

Забавно сьогодні, через 9 місяців, читається допис на ФБ Олега Баштана, зроблений одразу після фестивалю.

«Не всім схоже подобаються чи українські фестивалі, чи моя громадська і депутатська робота, чи Радикальна партія Олега Ляшка. Але команда провокаторів існує і вони нахабно і без боязні «фахово» намагаються все руйнувати…

…Група людей наблизилась до нашої локації і вступила в перепалку з нашими жінками-волонтерами фесту. Вони провокували їх, обзивали матом, періодично доповідаючи ситуацію на російській мові своєму, очевидно, босу. Ще у їхньому складі була «актриса», яка нам нагадує, «плачущіх до Путіна» гастролерок…» (повністю прочитати тут).

Як писав класик Довлатов, «Борька тверезий та Борька напідпитку – це настільки різні люди, що вони навіть не знайомі…». Хоча замість цього міг би заспівати популярну пісню Висоцького.

І його б всі зрозуміли й пробачили…

Кіндрат Булавін
28.02.2019 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter