"Грибкові" будні поручика Ржевського

"Грибкові" будні поручика РжевськогоУ свій день народження мер Черкас отримав сотні вітань. Але найоригінальніший подарунок Анатолію Васильовичу зробили колеги – заступник міського голови Юрій Ботнар та директор Департаменту фінансової політики Черкаської міськради Наталія Джуган.

Обидва вони стали співавторами шедевру ділового спілкування, яким вже близько доби насолоджується ФБ-спільнота.

Нагадаємо, що Юрій Андрійович – брутальний лідер черкаської «Свободи», що має схильність до публічних акцій, бійок, ефектних фраз. Проте в марудній чиновницькій роботі він не дуже «копенгаген». Майже повний «кропивницький».

Наталія Володимирівна – надзвичайно досвідчений фінансист, який багато років тримає на собі бюджет міста. Її чиновницький інтелект побудований на знанні нюансів, правил, інструкцій. Зброя – тонка іронія ї жіночий сарказм.
"Грибкові" будні поручика Ржевського

Коли в словесному поєдинку сходяться дві такі несхожі типажі: умовно «Анна Кареніна» та «поручик Ржевський» - все залежить від того, кому вдасться змусити опонента грати на своєму полі…
"Грибкові" будні поручика Ржевського

Слід сказати, що між двома високими сторонами стосунки вже давно нагадують «високу любов» киці Матільди й дворняги Бобіка. І вчорашній вибух емоцій виник не на пустому місці…

…Почалося з того, що мачо Ботнар, знімаючи себе на селфі-палку в середині басейну на КП «Центральний стадіон», заявив, що за його спиною – грибок на вікнах. І цей грибок «носить ім’я Наталії Володимирівни Джуган».
"Грибкові" будні поручика Ржевського

Саме її департамент фінансової політики, вважає Ботнар, «навмисно» змінив адресу КП «Центральний стадіон» у фінансових документах, через що зараз неможливо профінансувати роботи з видалення грибку на вікнах басейну.

- Подякуємо цій володарці відсотків (за відсутність грошей на ремонт у басейні, - Пров.), - завершив свій спіч Юрій Андрійович.

Наталія Володимирівна із відповіддю не забарилася. Прикро, написала вона на ФБ-сторінці Юрія Андрійовича, коли до влади приходять «маленькі наполеони без досвіду , без знань, без бажання працювати, але з величезними амбіціями».

Здається, це була фатальна помилка з боку досвідченої Наталії Володимирівни. Коли в одному реченні, виставленому на загал, жінка поєднує всі комплекси «наполеончика», то має бути готовою отримати від нього «на горіхи».

І Юрій Андрійович не «підвів». Наталія Володимирівна прочитала цілий набір товстих жартів на тему «бабці Наталки», що не так жахливо «бути дідусем, як спати з бабусею», та натяки на проблеми з потенцією в її чоловіка.

Хто не мав можливості прочитати цей взірець епістолярного жанру вчора, може зробити це за посиланням.
Сумні висновки за наслідками історії – від Провінції.

1) Два «бійці», працюючи в одному приміщенні черкаської міськради, замість того, щоб по-діловому вирішити проблемне питання (наприклад, пройти 50 метрів від свого кабінету до кабінету опонента), в робочий час лаються на сміх людський у ФБ. Судячи з документів, які виклав Ботнар, департаментом фінансової політики була допущена технічна помилка в адресі КП «Центральний стадіон». Це призвело до плутанини з фінансовими документами. Заступник мера Черкас і керівник фіндепартаменту, якщо вони хочуть вирішити проблему, мають розробити алгоритм дій для виправлення ситуації. Але Ботнару займатися марудною чиновницькою роботою нецікаво. А Наталія Володимирівна, замість ділової розмови, дала волю емоціям. За що й отримала…

2) Черкащани, які відвідують басейн на КП «Центральний стадіон», мають з розумінням поставитися до того, що через чвару чиновників плавальний сезон для почнеться не в вересні, а невідомо коли.

3) Керівництво Черкас сьогодні – це набір невихованих і некомпетентних персонажів, які роблять піар на пошуці винних у виникненні проблеми, замість того, щоб по-діловому вирішити її. Хоча для мера Черкас такі «поручики Ржевські» - гарна знахідка, громовідвід. На фоні Ботнара навіть Бондаренко має вигляд корнета…

4) Юрію Андрійовичу слід дуже уважно стежити за станом здоров’я. Враховуючи, що чоловік Наталії Джуган контролює всю черкаську медицину, навіть банальний візит до стоматолога може стати для Юрія Андрійовича незабутнім.

5) Цікаво – це вже дно, чи нижче ще буде?

Олег Фаріонов
09.08.2018 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter