Когда простым и нежным взором меня ты больше не ласкаешь...

…Когда простым и нежным взором ласкаешь ты меня, мой друг,
Необычайно цветным узором земля и небо вспыхивают вдруг…


Психологи разом із сексологами вважають, що пристрасть між закоханими триває до 3-х років. І після цього стосунки або виходять на інший рівень, або пара розпадається.
Когда простым и нежным взором меня ты больше не ласкаешь...

Те, що сталося між мером міста Анатолієм Бондаренком та секретарем Черкаської міськради наприкінці 2015 року (після обрання Бондаренка міським головою Черкас та, відповідно, - прольоту Шури на виборах) можна було б охарактеризувати, як службовий роман з відтінком політичної пристрасті.

Шура усюди ходив за енергійним і симпатичним мером, не зводячи очей з кострубатої потилиці останнього. Обличчя Шури випромінювало відданість і щиру приязнь. Недосвідчений у справах сердечних мер «купився» на загравання політичного спокусника. Секретарем міськради Шура став. І після цього декому могло здатися, що тандем «Бондаренко-Радуцький» - це Допа і Гепа по-черкаськи.

Але все сталося класично. «Я думав, то ваше серце шкварчить. А то шкварчала ваша папіроска…»

Уся справа в тому, що кожен тримав іншого за інструмент, задля досягнення головної мети – збагачення територіальної громади міста. Однак збагачення усіх повинно з когось починатися. І тут погляди мера й секретаря розходилися радикально…

Коли минають почуття, це завжди сумно.

«Найголовніше зрозуміти в яких людях ти помилився ...» - кидає в нікуди мер Черкас на своїй сторінці на ФБ минулої суботи. Видно, що писав сам, а не прес-служба, бо коми й тире в реченні «не валялися».

А ось вже сьогоднішній денний запис Шури Радуцького. Теж сам пише, бо пробіл між пунктуаційними знаками й наступними словами – принципово відсутній.

«Сьогодні отримав запрошення від АМУ. Мав їхати завтра до Києва, бо це дуже важливо для міста.

Але зранку дізнався, що Анатолій Бондаренко,має скликати на завтра ПОЗАЧЕРГОВУ сесію з земельних питань…Він дочекався,коли мене може не бути на сесії.Останнє чергове пленарне засідання було 28 СЕРПНЯ.Він умисно пішов на порушення Закону України…

Анатолій Васильович,досить знущатися над місцевим самоврядуванням!!!»

І це теж в соцмережах. Пікантність у тому, що кабінет Шури – на один поверх вище за кабінет Бондаренка. Спустися вниз і сказати теж саме мерові в очі – 20-30 секунд. Але бачити одне одного для них, таких відданих одне одному - вчора, і таких ненависних – сьогодні, - несила.
Когда простым и нежным взором меня ты больше не ласкаешь...

Їх звела доля, а посварив бюджет. Розлучення буде тяжким. Нехай б’ють посуд, тягають одне одного за чуприну. Тільки б не стріляли…

PS. Усім, кого розвела доля, присвячується…
Сергій Цюрюпа
10.10.2017 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter