Это всё придумал "Черчіль" в 18-м году...

Это всё придумал "Черчіль" в 18-м году...Сьогодні заступник прокурора Черкаської області Юрій Ковтун відвідав з перевіркою дві виправні колонії Уманського району – Уманську та Старобабанівську.

Як зазначають на офіційному сайті прокуратури Черкаської області, Юрій Сергійович звернув увагу на дотримання прав ув’язнених на належне матеріально-побутове та медико-санітарне забезпечення, здійснив особистий прийом засуджених, роз’яснив норми чинного законодавства та поспілкувався з останніми щодо умов їх утримання.

Крім цього, заступник прокурора області оглянув промислові та житлові об’єкти установ, місця проведення соціально-виховних заходів, медичні частини, дільницю посиленого контролю, їдальні та інші приміщення.

Зосередившись на вивченні умов, в яких відбувають покарання засуджені, Юрій Сергійович не звернув уваги на один казус.

Ось одна з фотографій, що ілюструють візит заступника прокурора.

Это всё придумал "Черчіль" в 18-м году...
Клікайте для збільшення фото


На стіні комп’ютерного класу уманської колонії можна прочитати закінчення хрестоматійної фрази «Хто володіє інформацією, той володіє світом».

Це один з небагатьох афоризмів, проти істинності якого не будуть сперечатися ані засуджені, ані «опера».

Однак нічим іншим, як глумом над високою комісією, його вважати не можна.

По-перше, українською мовою двічі прем`єр-міністр Великобританії пишеться не «У. Черчіль», а В. ЧерчИЛль.

По-друге, сер Вінстон не має відношення до авторства цієї крилатої фрази. Її приписують Натану Ротшильду, який, ставши свідком поразки Наполеона під Ватерлоо, зумів нажитися на цій інформації, увівши в оману власників цінних паперів на Лондонській біржі.

Через «дальню дорогу» до Умані Юрій Сергійович не звернув уваги на ці очевидні орфографічні й фактичні помилки.

Може, настінним розписом займалися ті, хто пам`ятає, що раніше в колоніях були крилаті фрази тільки однією людини – Леніна? А все, що сказав не Ленін, то «придумал Черчилль в 18-м году»?
Это всё придумал "Черчіль" в 18-м году...

А може уманські зеки тонко натякнули прокурору Ковтуну та високим офіційним особам, що їм ще «вчитись, вчитись та ще раз вчитись»?

Точно одне – зеківського стьобу прокурори не зрозуміли…

Кіндрат Булавін
05.02.2016 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter