Експропріація експропрійованого

Експропріація експропрійованого28 серпня о 21.15 п’ятеро нападників вдерлися до приватного будинку депутата Черкаської міськради, директора КП «Черкаситеплокомуненерго» Павла Карася в селі Геронимівка під Черкасами.

Власника будинку зв’язали та побили. Після цього, за попередньою інформацією, нападники відібрали в потерпілого 200 тисяч гривень та автомобілі «Ніссан XTRAIL» та «Мітцубісі Лансер».

За повідомленням ГУНП у Черкаській області, по області було введено оперативний план «Перехват». Слідчим відділенням Черкаського відділення поліції відкрито ряд кримінальних проваджень за ознаками частини 4 статті 187 (Розбій), за частиною 3 статті 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) та частиною 1 статті 262 (Викрадення, привласнення, вимагання вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин чи радіоактивних матеріалів або заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживанням службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Коментар мера Черкас Бондаренка: «…стався збройний напад через його принципову позицію як у міській раді, так на своїй посаді щодо висвітлення інформації про розкрадання бюджетних коштів і тіньових схем, які останні роки панували на стратегічному підприємстві».

ВО «Черкащани» оцінюють напад на соратника, як «розплату злочинного угрупування» (оце таки описка за Фрейдом!!), а також як «розплату за принципову політичну позицію депутата П. Карася по захисту інтересів громади, за чесність, порядність».

Коротенький «лікбез» для мера Черкас та ВО «Черкащани»

Як розплачуються за принципову позицію? Як у квітні 2014 року в Корсунь-Шевченківському, де було вбито журналіста Василя Сергієнка.

Сергієнка викрали з подвір’я будинку його мами. До оселі ніхто не заходив, бо достеменно було відомо, що поживитися там немає чим. Після викрадення й жорстоких катувань Василя Сергієнка вбили.

Це приклад розплати за громадянську позицію (нагадаємо, журналіст прагнув розкрити схеми незаконного заволодіння земель на Корсунщині).

Мер Черкас вважає, що Карасю помстилися за «висвітлення інформації про розкрадання бюджетних коштів і тіньових схем на «Черкаситеплокомуненерго». Але Паша хоча й побитий, але живий. За «принциповість» він «схуд» на 200 тис. грн.., які взялися нізвідки ( ось його декларації за 2016 та 2017 роки – перевірте) та 2 автомобілі (один з яких - «Ніссан XTRAIL» - так само офіційно йому не належить).

За «розкриття тіньових схем» у Карася забрали тіньове майно та тіньові гроші.
Експропріація експропрійованого

Це що завгодно, але не «розплата за принциповість». Це – експропріація експропрійованого…

Сергій Цюрюпа
29.08.2018 12:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter