Раденькі, бо дурненькі?

Раденькі, бо дурненькі? Що робить кіношний сищик Давід Гоцман, коли знаходить схрон з вкраденим обмундируванням? Виставляє засідку й чекає, коли з`являться ті, хто облаштував схрон. Чому він так зробив? Бо його завдання – ловити бандитів…

2 й 3 січня патрульна поліція Черкас зробила урочисті повідомлення про те, що на території Липівського орнітологічного заказнику працівники водного патруля знайшли дві великі схованки виловленої браконьєрами риби.

У першому випадку водний патруль знайшов в очереті півтори тонни риби. Улов передали екологічній інспекції.
Раденькі, бо дурненькі?

Раденькі, бо дурненькі?

Вдруге водний патруль та працівники екоінспекції знайшли 150 метрів браконьєрської сітки та 247 кіло риби. Знову браконьєрів не знайшли, а рибу передали екоінспекції.
Раденькі, бо дурненькі?


Теоретично екологи повинні були передати обидві партії риби на переробку.

При чому ж тут Давід Гоцман? А при тому, що якщо мета правоохоронців та екоінспекторів – виявлення й затримання браконьєрів, то їхні дії мають бути іншими.
Риба – товар, що дуже швидко втрачає свіжість. Той, хто заховав таку величезну кількість такої розкішної (судячи з фото) риби обов`язково має приїхати по неї. Причому – найближчим часом.

Влаштувати засідку й дочекатися браконьєрів черкаським правоохоронцям чомусь у голову не прийшло. Клопітно й не цікаво.

Набагато більше піклуються правоохоронці про те, щоб…риба не протухла. Якою є вартість 1 747 кілограмів риби? Перевірте тут і тут. Ціна питання – сотні тисяч гривень…

Чи то водний патруль разом з місцевими екологами хочуть пошити всіх нас у дурні, чи удають, що раденькі, бо дурненькі? Бо насправді це звичайнісінька схема легалізації й реалізації браконьєрського улову.

При цьому всі учасники історії у виграші. Водний патруль рапортує на всю країну про принципову боротьбу з браконьєрами біля відомої всім рибалкам України «Чорної ями». Браконьєрів теж не назвеш стороною, яка постраждала. Високою є ймовірність того, що це просто різдвяний подарунок правоохоронцям. Щоб не дуже надривалися на роботі…І чудовий передсвятковий «улов» мають екологи.

Повторюємо для тих, хто в «танку»: хлопці, ви браконьєрів ловите чи рибу браконьєрську збуваєте?

Кіндрат Булавін
04.01.2018 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter