Суперагент, Залізяка та стаття 359 КПК

На піку протистояння у міськраді Черкас супротивники увійшли в глибоке піке. Сеанси звинувачень гармонійно чергуються з сеансами самовикриття.

Учора відзначився мер Черкас Бондаренко, який за несамовитий потяг до інтелектуального самовдосконалення заслужено носить прізвисько Залізяка.

Неспокійна совість черкаської журналістики Вадим Комаров оприлюднив відеоролик. На відеозаписі – діалог Комарова з Анатолієм Бондаренко в кабінеті черкаського мера.
Суперагент, Залізяка та стаття 359 КПК
Вадим Комаров

Комаров

Я зараз знаходжуся в кабінеті міського голови. Кілька хвилин тому міський голова в холі приміщення Черкаської міськради запропонував мені подивитися, де в його кабінеті стоїть прихована відеокамера.. Анатолій Васильович пообіцяв надати мені всі відеозаписи з кабінету з того моменту, як посів крісло міського голови.

Бондаренко:
Суперагент, Залізяка та стаття 359 КПК

Так, я підтверджую це. Жителі міста Черкаси повинні знати, чим займається міський голова. І з початку мого обрання, десь через деякий час ми встановили приховану відеокамеру. Тому що розуміли, що можливо будуть провокації. І знаєте – вона сьогодні спрацювала. Один із депутатів сказав, що у кабінеті міського голови була якась певна домовленість, там були якісь інвестори…То я готовий надати слідству, правоохоронним органам, а також журналістській спільноті повні версії записів з кабінету міського голови. У нічний час, у денний час. Повністю, які зберіглися – всі. Всі записи для слідства, щоб вони допитали цього депутата і поставили крапку на цьому…

Спеціально для Анатолія Бондаренка

Стаття 359 Кримінально-процесуального кодексу України.

Незаконне використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації

1. Незаконне використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації - карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або обмеженням воді на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

2. Ті самі дії, якщо вони вчинені повторно, за попередньою змовою групою осіб або організованою групою, або заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам чи інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб,- караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.


Щоб піймати за хвіст таку творчу удачу, журналісти мають роками ганяти коридорами влади. Може колись і підфартить. Але тут мер Черкас все зробив сам.

Відбудеться штрафом чи отримає «до чотирьох років»? Ну, навряд чи Феміда буде надто суворою до такого борця з черкаським спрутом, як Анатолій Васильович…

Навіть більше, ніж язиком без кісток та юридичною «грамотністю», мер Черкас здивував ще й здатністю видати стороннім людям записи розмов зі своїми візаві. Вони думали, що розмовляють тет-а –тет з мером Черкас. А виявляється, що виливали душу для відеоколекції суперагента Комарова…
Суперагент, Залізяка та стаття 359 КПК

Кіндрат Булавін
04.10.2017 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter