Суд Лінча вже завтра?

30 травня троє суддів Апеляційного суду Черкаської області за клопотанням захисту вирішили відпустити з-під варти Вадима Мельника, колишнього начальника служби охорони народного депутата України Геннадія Бобова. Сторона слідства вважає, що Мельник був організатором резонансного вбивства журналіста Василя Сергієнка в квітні 2014 року.

Близько року підозрюваний переховувався від слідства. Про його затримання персонально повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Вадима Мельника звільняли без внесення застави під домашній арешт із застосуванням електронних засобів контролю.

Що було далі в залі суду — дивіться на відео...


відео UkrWOLF

Це — анархія, беснування натовпу. Чимала кількість людей, відзнятих на відео, повинна нести адміністративну й кримінальну відповідальність за посягання на честь і гідність суддів і працівників правоохоронних органів.

Це означає, що в Черкасах практично не здатні забезпечити безпеку суддів під час безспосереднього виконання ними службових обов`язків. По суті це — колапс влади. Адже коли держава втрачає монополію на застосування насильства, вона довго не проіснує.

Але! Вбивство Василя Сергієнка — надзвичайно жорстоке, перед смертю літній людині кати намагалися завдати якомога більше страждань. Робили це свідомо й холоднокровно.
Суд Лінча вже завтра?

І після величезного резонансу в Україні підозрюваний в організації викрадення та вбивства журналіста, який ЦІЛИЙ РІК переховувався від органів правопорядку, відпускається з-під варти!! Чи існують в природі підстави, щоб зрозуміти ТАКЕ рішення колегії суддів Апеляційного суду Черкаської області? Невже за логікою суддів людина, яка рік по нишпоркам переховувалася від поліції, тепер слухняно з 22.00 до шостої ранку сидітиме вдома з електронним “браслетом” і з`являтиметься до прокуратури за першим викликом?

Очевидно, що одразу після виходу на волю громадянин Мельник зникне з поля зору правоохоронців. На цей раз — з гарантією...

Отже, чи є підстави говорити, що десятки людей в судовій залі, ображаючи суддів і поліцію, фактично запобігли похованню справи про вбивство Василя Сергієнка? Так...

Можна вважати трьох суддів, які винесли очевидно алогічне рішення, людьми, які своїми діями свідомо намагалися зробити так, щоб вбивство Сергієнка не було розкрите? Можна...

Напевне, щоб у Черкасах не запанував свій національний варіант суду Лінча, хоча б через інстинкт самозбереження, усіх трьох суддів черкаського Апеляційного суду слід негайно відсторонити від роботи й провести перевірку з приводу подій 30 травня. Адже очевидно: якщо правосуддя в Черкасах будуть вершити такі служителі Феміди, то будь-які неправові дії, спрямовані на спротив подібному судочинству, матимуть тотальну підтримку населення.
Суд Лінча вже завтра?

Як відомо, одразу після оголошення рішення про звільнення Вадима Мельника затримали за новим звинуваченням. Пізніше суд вирішив тримати його під вартою 60 днів без права внесення застави.

Комусь ще здається, що якби не спротив людей у суді, то справу про вбивство Сергієнка можна було б вважати “висяком” вже 30 травня?

І як вам перспектива, що відтепер у нас фактично судять присутні в залі судових засідань, а не судді?

Геннадій Саприкін
02.06.2017 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter