Чому "обезмерседесили" маму депутата Тренкіна

Чому "обезмерседесили" маму депутата ТренкінаПісля приголомшливої новини про крадіжку автомобіля Mercedes GL 500 у мами депутата Черкаської міськради Юрія Тренкіна неможливо не звернути увагу на те, які займенники використовує потерпілий, розповідаючи про пригоду.

У коментарі ЗМІ син автовласниці, голова постійної комісії Черкаської міської ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, дерегуляцію, бюджету, фінансів, тарифів та регуляторної політики не висловлював жалю з приводу того, що його мама якийсь час не зможе їздити в булочну на машині вартістю понад півтора мільйони гривень (перевірити тут). Говорячи про крадіжку, депутат Тренкін двічі назвав вкрадену у мами машину «моєю».

Очевидно, що депутат і власник кількох фірм, який здіймає хвилю громадського обурення навколо «неправильного» переможця тендеру на 200 мільйонів гривень, повинен їздити на пристойній «тачці». Чому вона «його», хоча за документами – мамина? Бо турботливий син. І не більше…

Добре, що Юрієві Тренкіну вистачило здорового глузду не пов`язувати НП з власною політичною діяльністю. Адже його політичне кредо найбільш безневинне: поближче до начальства, кухні й тендерного комітету. Типовий адепт найбільш поширеного типу черкаського депкорпусу під гаслом «мені б гроші та харчі хороші».

Політична помста за принципову позицію (через відсутність такої) – виключена. Ймовірність того, що Тренкін перейшов дорогу комусь із тіньових керівників Черкас, теж малоймовірна. У славному козацькому місті на такі радикальні кроки не йдуть. Достатньо того, що хтось авторитетний за келихом кефіру розтлумачить особливості економічного моменту. Зазвичай, однієї виховної бесіди на тему: «Хлопче, не заривайся…» цілком достатньо.
Чому "обезмерседесили" маму депутата Тренкіна
Ю. Тренкін, - фото з ФБ-сторінки депутата Черкаської міськради

У поліції, ймовірно, Тренкіну вже пояснили, що коли викрадачі авто крадуть не «копійку», а машину, яка торгується від 1,5 мільйони й вище, то справи кепські. Це не прикра випадковість, а справжня спецоперація.

Найімовірніший варіант, що вона може мати цілком конкретного замовника, який є власником аналогічного Mercedes GL 500. Автомобіль з якоїсь причини став непридатним для експлуатації. Майстри своєї справи розшукали аналог в Україні, перевірили, чи не належить він «авторитетній» людині, та непомітно позбавили маму Тренкіну засобу пересування.

Не виключено, що замовник викрадення вже їздить на «своєму» Mercedes GL 500 сірого кольору, але з «перебитими» номерами.

Висловлюючи людські співчуття мамі Тренкіна, можна заспокоїти автовласницю – вона стала жертвою викрадачів через збіг обставин, а не внаслідок активності сина-депутата. Враховуючи його пронозливість і наближеність до «кухні» довго на тролейбусі пані Тренкіна не їздитиме...

Денис Сирцов
19.10.2016 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter