Пшонкіни діти

Пшонкіни діти Вже через добу після того, як недолюстрованого Олега Бойка призначили керівником УСБУ в Черкаській області, його підлеглі провели гучне затримання. Спецслужбісти спільно з Генпрокуратурою взяли «на гарячому» прокурора з прокуратури міста Черкаси. За оприлюдненою версією, той вимагав півтори тисячі доларів від підприємця за закриття стосовно нього кримінального провадження та повернення йому арештованого майна.

Сьогодні вдень прокуратура області відреагувала на затримання колеги.

Уривок з офіційної заяви: «…У разі доведення вини прокурора, йому загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.
Наказом прокурора області вказану особу відсторонено від посади, проводиться службове розслідування, по завершенню якого буде прийнято рішення відповідно до вимог чинного законодавства.

Також прокуратура області повідомляє, що дане затримання свідчить про продовження на Черкащині процесу очищення системи прокуратури від хабарників і підкреслює принципову позицію та безкомпромісність органів прокуратури до проявів корупції як в самому відомстві, так і в системі державного управління в цілому.

Прокуратура Черкаської області висловлює вдячність колегам з Генеральної прокуратури за їх роботу по ВИКРИТТЮ ЗЛОЧИНЦЯ... (виділено нами, -Пров.)…»


І що з того, що злочинцем людину може визнати тільки суд. У черкаській прокуратурі на формальності не зважають, коли мова йде про святе - про боротьбу з корупцією.

Ще вчора затриманий прокурор М. сидів поруч на спільних нарадах. Бажав здоров`я на святкуванні чийогось дня народження. Сміявся з усіма на спільних посиденьках. Захищав інтереси держави в судових процесах.

І за якісь лічені години прокурор М. перетворився для колег на злочинця.

Що, українська спецслужба дарма не затримає? Згадаємо, як у травні 2014 року УСБУ в Черкаській області затримало громадянина Гамана. На той момент Петро Ілліч був відсторонений від посади начальника Головного управління Держземагентства в Черкаській області, але, за версією УСБУ, взяв 57 тисяч доларів за сприяння у вирішенні земельних питань.

Петро ілліч на нарах? Ні, життєрадісного громадянина Гамана можна зустріти або в затишній кав`ярні, або на розпродажах у гіпермаркетах.

Чи був суд? А хто його знає…Судячи з того, що Петро Ілліч дивиться навкруги з величною гордістю юного орла, СБУ до нього претензій більше не має. Ви впевнені, що «казус Гамана» - виключення з правил і вже за кілька місяців затриманий М. не очолить якийсь новостворений фонд по боротьбі з корупцією в правоохоронному середовищі?

Дивлячись на те, як швидко й показово черкаська прокуратура зрікається своїх, можна тільки уявити, яким є ставлення до решти.

«Залиш надію кожен, хто туди входить…»

Геннадій Саприкін
04.11.2015 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter