Високе мистецтво

Високе мистецтво Найвищий пілотаж щодо того, як сказати багато, не сказавши при цьому нічого, продемонстрували працівники Черкаської ОВА. Свіже повідомлення на офіційному сайті ОВА «Комісія ОВА продовжує роботу з боржниками з виплати зарплати» - взірець високого мистецтва володіння словом.

Отже, читаємо: «На Черкащині триває робота над зменшенням рівня заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах та установах. Наразі в регіоні цей показник дещо зменшився. Утім рівень заборгованості лишається достатньо високим…»

Після цього достатньо вказати приблизно таке: у травні-2024 розмір заборгованості, умовно, становив 100 гривень. Порівняно з квітнем заборгованість зменшилася на «1 гривню». Торік на цей період заборгованість по зарплаті в Черкаській області становила 102 грн.

Але цифр в матеріалі немає взагалі. Цей сюжет не стільки про заборгованість, скільки про першу заступницю голови ОВА Наталію Кравченко.

Завдяки Кравченко дізнаємося, що «питання на постійному контролі». Ми «напрацьовуємо дієві механізми», працюємо «системно і комплексно».
Чому так? Бо «маємо з усією відповідальністю поставитися до цієї проблематики».

Присутніх «проінформували про вже вжиті заходи», а також «обговорено ситуації по конкретних підприємствах та організаціях» - звісно, без конкретних назв.
На завершення сказано, що «підприємствам-боржникам надіслано листи про вжиття потрібних заходів».

Підступний ворог не дізнається про розмір заборгованості по зарплаті в Черкаській області геть нічого. Непідступні жителі Черкащини – теж.

Сергій Цюрупа
24.05.2024 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter