Чому канівське підприємство виплачує дивіденди підсанкційному олігарху Вадиму Новинському?

Чому канівське підприємство виплачує дивіденди підсанкційному олігарху Вадиму Новинському? Депутат Канівської міської ради Сергій Якименко до цього часу очолює один із виробничих підрозділів, який входить до потужностей ТОВ "Пономар", кінцевим бенефіціаром якого є підсанкційний Вадим Новинський, внесений до Реєстру держзрадників.

На адміністративній території Канівської міської територіальної громади Черкаської області у селі Межиріч по вулиці Канівська, буд. 4/22 зареєстровано приватне підприємство ТОВ «Пономар». Засновниками цього підприємства є чотири фізичні особи, а також підприємство СМАРТ Інвестментс (Сайпрус) ЛТД, з часткою 24,99%.

Адреса СМАРТ Інвестментс (Сайпрус) ЛТД: Кіпр,Зінас,Контер енд Орігенус, 3035, Лімасол. Основний бенефіціар з 100% власності є Новинський Вадим Владиславович, який підтримує політику РФ, яка підриває і загрожує територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України.

У грудні 2020 року Генпрокурором України відкрито кримінальну справу проти Новинського. Також його внесено до Реєстру держзрадників. 2 грудня 2022 року проти Новинського було запроваджено персональні санкції з боку України. 13 квітня 2023 року СБУ арештувало частину майна Новинського. Але вищевказане підприємство під арешт не потрапило.

Тож підприємство ТОВ «Пономар», яке зареєстровано у Канівській територіальній громаді і займається сільськогосподарським виробництвом, до цих пір працює на таких одіозних осіб, виплачуючи дивіденди, які йдуть на підтримку країні-агресору.

Окремо варто відзначити, що одним з керівників підрозділів цього підприємства (ЯСП ТОВ «Пономар») є депутат Канівської міської ради Якименко Сергій Вікторович, який під час війни придбав собі автомобіль, орієнтовною вартістю близько 60 тисяч доларів.
Чому канівське підприємство виплачує дивіденди підсанкційному олігарху Вадиму Новинському?

Тож постає логічне запитання - чому на Черкащині у самому центрі України під час війни до цього часу працюють підприємства, які є власністю проросійських олігархів? Чому місцеві депутати, які мають захищати інтереси українців та жителів громади, працюють для того, щоб принести власникам підприємства прибутки, які потенційно можуть бути направлені на фінансування війни у рф?

Денис Сирцов
11.09.2023 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter