Хай він, клятий, вже подавиться?

У дитинстві під час літніх канікул в піонерському таборі мені доручили зіграти на сцені анекдотичну сценку. Грав я голову колгоспу. Набили мені щоки горіхами, під сорочку поклали подушку. Текст був такий:

- Шановні, минулого року ми посадили 5 гектарів буряків. Їх з’їв довгоносик. Цього року ми посадили 10 гектарів буряків. Їх знову з’їв довгоносик. Пропоную наступного року посадити 100 гектарів. Нехай він клятий вже подавиться…

З першої секунди у залі здійнявся страшенний регіт. Те, що так легко давалося на репетиціях, не вийшло на сцені. Юного актора-невдаху так пробило на «ха-ха», що не зумів вимовити й одного речення…


Цей анекдот з бородою значно саркастичніше обіграли днями члени виконавчого комітету Черкас. Як пише на ФБ Артур Чемерис, 17 вересня Черкаський виконком благословив підписання угоди між Департаментом ЖКК та ПП «Черкаси-Дорстрой» на ремонт доріг у місті 14 мільйонів гривень.

Комічність ситуації в тому, що «Черкаси-Дорстрой» має стосунок до знаменитого Володимира Халая. Того самого, що вів безкінечний ремонт дитячої поліклініки на Вербовецького.
Хай він, клятий, вже подавиться?

Того самого Халая, якого в травні 2018 року члени виконкому піддали обструкції за зрив робіт із ремонтом запасного футбольного поля на КП «Центральний стадіон».

— Я вважаю, що такий підрядник більше не повинен виконувати ніяких робіт у місті. Ми повинні прибрати цю людину навіть з поточних ремонтів, розірвавши договори. Нехай спочатку приведе до ладу хоча б один об’єкт, — сказав тоді заступник мера Ігор Коломоєць.
Хай він, клятий, вже подавиться?

Його повністю підтримав однопартієць Юрій Ботнар. А мер Бондаренко заявив про «про застосування до недобросовісних підрядників усіх існуючих методів впливу».

Менше місяця тому, 27 серпня, Ігор Коломоєць, з невиразним сумом в очах, розповідав на камеру про підступність Халая…

А от учора за виділення чергових 14 мільйонів гривень всебічно обдарованому ахалай-махалай Халаю, крім Людмили Бурдонос, проголосували…всі члени виконкому від «Свободи» та Анатолій Бондаренко. Метод впливу на "недобросовісного підрядника" від мера Черкас знайдено!
Хай він, клятий, вже подавиться?

Хай він, клятий, вже подавиться?

Сергій Цюрюпа
18.09.2018 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter