Крипто-родина Тамари Качали

Крипто-родина Тамари Качали Як інформують в апеляційному суді Черкаської області, днями Вища рада правосуддя звернула увагу голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка на зухвалі дії голови громадської ради при облдержадміністрації Євгена Глєбова.

Зухвалість проявляється в тому, що пан Глєбов звернувся до судді Придніпровського суду міста Черкаси Олександра Степаненка з проханням «винести законне і обґрунтоване рішення» у справі за позовом Тамари Качали до МОН та ЧДТУ про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу. Глєбов пообіцяв судді акції протесту – перекриття доріг та встановлення наметових містечок – у разі, якщо рішення Степаненка буде «необґрунтованим».
На даний момент незламна екс-ректор ЧДТУ відсудила у МОН та свого внз близько півмільйона гривень. Торік восени через необхідність виконання рішення суду навіть була затримка з виплатою зарплати працівникам, бо треба було розрахуватися з Тамарою Миколаївною.

Здавалося – чим ще може здивувати ця напівлегендарна пані? Виявляється, що може.

22 січня видання opendatabot.com, проаналізувавши декларації про доходи українських чиновників, встановила прізвища 57 осіб, які за останні два роки зареєстрували біткоїни як нематеріальні активи.

Серед прізвищ «просунутих» чиновників можна зі здивуванням побачити й керівника експертної групи взаємодії з інституціями Ради Європи та з питань міжнародної технічної допомоги Тамару Качалу. Вона задекларувала біткоїнів на… 766 116 доларів США.

Якщо відкрити декларацію Тамари Миколаївни, то там можна побачити теж чимало цікавого. Качала та її чоловік мають середній дохід, який нічим не відрізняється від статків мільйонів українських родин.
Крипто-родина Тамари Качали

При цьому вони примудряються вести веселе життя гобсеків-лихварів. Так, чоловік Качали Володимир Дармограй, як зазначено в її декларації, позичив третій особі 187 тисяч євро (6 млн. 665 тис. грн.. за комерційним курсом). Сама Тамара Качала позичила невідомій третій особі 234 тис. доларів США (6 млн. 746 тис. грн.). А мама Тамари Миколаївни теж позичила невстановленій третій особі 95 тис. євро (3 млн. 381 тис. грн..)

А тепер – про біткоіни. Чоловік Качали задекларував біткоінів на 492 182 доларів США, донька Качали має біткоінів на 108 720 доларів США, син – на 165 214 доларів США.

Нагадаємо, що з 1 березня 2013 року Атестаційна колегія МОН створила на базі ЧДТУ Спеціалізовану Вчену раду, яку очолила Тамара Качала. За кілька років існування через нього пройшло чимало талановитих економістів. Причому, по «твердій таксі».

Цікаво, скільки ще «недоотриманої в ЧДТУ зарплатні» може відсудити в Придніпровському райсуді Тамара Качала для поповнення криптовалютної скарбниці своєї талановитої родини? Чи може МОН позичить грошей у цієї заможної крипто-родини на виплату зарплати колективу ЧДТУ?

Денис Сирцов
24.01.2018 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter