Я сплатив всі податки!

Щойно «Твій місцевий депутат» оприлюднив декларації про доходи за 2014 рік колишнього мера Черкас Сергія Одарича та чинного мера міста Анатолія Бондаренка. Документи максимально спрощують відповідь на запитання – хто є ху?

2014 року Сергій Одарич заробив 79 844 гривні ( у середньому - 6 653 гривні на місяць). Члени родини екс-мера взяли на себе утримання Сергія Олеговича (сукупний дохід родини в 2014 році становить 1 млн. 572 тис. 209 гривень).

У власності родини Одаричів 5 гектарів землі, житловий будинок площею 856,6 квадратних метрів, квартира площею 127,8 кв.м. і два автомобілі «Тойота Камрі» і «Тойота Ауріс».

Така собі середня буржуазія з натяком на прозорість доходів…
Я сплатив всі податки!
Зліва - Бондаренко, праворуч - Одарич (клікайте для збільшення)

У 2014 році Анатолій Бондаренко мав вислизнути з тіні, куди його, за його ж словами» загнав злочинний режим. У лютому 2014 року режим у повному складі втік за кордон. І вже з березня 2014 року Анатолій Васильович та його дружина-підприємець мали б повернутися у податкове поле держави.

Проте за 2014 рік ані Бондаренко, ані його дружина офіційно не заробили жодної копійки (!?). При цьому на утриманні мера Черкас – дві маленькі дитини, житловий будинок 187 кв.м., квартира 110,8 кв.м., 2 земельні ділянки – у півтора гектари та гектар, 11 (одинадцять !!) легкових машин – Шевроле Віда, ЗАЗ, Тойота Кемрі, Дея Нексія, два ВАЗи 21099, два Шевроле Авео, Мазда й два Лексуса.
Я сплатив всі податки!
автопарки Бондаренка й Одарича (клікайте для збільшення)

Я сплатив всі податки!


І після цього саме час навести наступну цитату:

«…Коли в мене забирали мій бізнес, я змушений був переоформити його на свою матір, якій 75 років, а Ви під цей час розвивали сепаратизм у нашому місті. Завдяки таким, як Ви, сотні тисяч громадян брали участь у війні, загинули, сьогодні не мають пільг, не мають нормальних умов. Тому що Ви не працюєте. Я попередньо задекларував доходи, які були в мене, за попередні роки. І моїх доходів, і моєї сім`ї достатньо, щоб жити сьогодні. А на сьогоднішній день ми знову відкрили після Революції гідності…І моя дружина сьогодні займається підприємницькою діяльністю. Я продемонструю не Вам – Вас уже не буде – жителям міста Черкаси на 1 січня 2016 року нашу декларацію. Де буде чітко вказано все, по кожній копійці".

Анатолій Бондаренко – Сергію Одаричу, 10 листопада 2015 року, дебати на ОДТРК «Рось».

І якщо те, що чинний мер Черкас знав про колишнього, дало йому підстави кілька разів заявити Одаричу в прямому ефірі: «Ви – злодій!», то що говорить собі Бондаренко кожного ранку, дивлячись у дзеркало?

Ймовірно, Національне Антикорупційне бюро України перевірить декларацію про доходи мера Черкас Анатолія Бондаренка на предмет відповідності доходів та видатків?
Я сплатив всі податки!

З передвиборного ефіру 10 листопада 2015 року:

Анатолій Бондаренко: Я досконало володію ситуацією. Але основний мій пріоритет, що я хочу чесно служити громаді…

Сергій Одарич(перебиває): «Задекларуйте доходи і сплатіть податки…»

Анатолій Бондаренко:Я сплатив всі податки!

І пішов чесно служити)))

Кіндрат Булавін
12.03.2016 14:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter