Ну, вазьмітє мєня...

Ну, вазьмітє мєня...Учора інформаційний простір Черкащини потішила інтелектуальна битва двох «інвестиційних аналітиків» - Дмитра Виноградова й Романа Карманніка.

Дмитро Виноградов, що нині представляється керівником Аналітичного центру Інституту досліджень інвестиційної привабливості та економічного розвитку (насправді, попри мудровану назву, це – черкаська громадська організація, створена самим Дмитром Сергійовичем) піддав нищівній критиці інвестиційну політику команди Ткаченка в 2015 році.

- Найгіршим регіоном за показником залучення інвестицій стала Черкаська область, - заявляє пан Виноградов - Показник падіння інвестицій на Черкащині за підсумками минулого року склав 31,2%.

- Як же так могло статись? – запитує експерт. І відповідає: «Відповідь одна: інвестиційний потенціал Черкащини у владних кабінетах Черкаської ОДА реально використовують лише для дешевого «піару».

Із реакцією не забарився директор Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Роман Карманнік. Суть витримана в стилі «напад – найкращий захист». Погоджуючись із тим, що хвалитися дійсно нічим, Роман Володимирович …переводить стрілки на самого Дмитра Сергійовича.
Ну, вазьмітє мєня...
Роман Карманнік

«Інструмент, який повинен був сприяти залученню інвестицій, а саме Програма залучення інвестицій в економіку Черкаської області на 2011-2015 роки (Рішення обласної ради № 4-2/VI від 15.02.2011) є «гордістю» вищеозначеного «експерта» (Виноградова, - Пров), який розробляв її, коли був керівником інвестиційного управління ОДА…»

Тобто, заявляє пан Карманнік, з інвестиціями на Черкащині кепсько, бо його Департамент увесь 2015 рік працював за програмою, написаною «папєрєдніком» Виноградовим. Результат очевидний, і на його підставі Роман Володимирович натякає, що експерт з Дмитра Сергійовича – нікудишній…

Якість відповіді - сумнівна, а впевненості, що в 2016 році ситуація зміниться, - обмаль. Якщо вже керівник Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА у власноруч набраному тексті зробив два десятки помилок, зізнаючись, що в ОДА два роки працювали по програмам, написаним при Тулубі, то…

Департамент Карманніка – явно не те, чим може пишатися облдержадміністрація.

Щоправда, обидва експерти, занурюючись у цифірь, кокетливо не згадують про найголовне.

Навіть якщо припустити, що пан Виноградов своїм титанічним розумом створив найдосконалішу програму залучення інвестицій в економіку Черкаської області 2011-2015 років, то вона не мала жодних шансів на успіх. Дмитро Сергійович знає про це, як ніхто інший.
Ну, вазьмітє мєня...
Дмитро Виноградов

Занадто багато часу провів він в Черкаській ОДА, виконуючи найделікатніші доручення Сергія Борисовича Тулуба та Сергія Віталійовича Рябцева (колишнього 1-го заступника голови Черкаської ОДА).

Як очевидець, він достеменно знає, які неформальні умови висувалися закордонним інвесторам. Знає, хто саме робив такі непристойні пропозиції, які цифри називалися, і навіть знає – в якій бік тікали з ОДА ошелешені іноземні бізнесмени…

Чудово розуміє й пан Карманнік, що в Україну в її нинішньому становищі закордонні гроші не прийдуть. Тому що Президент, приймаючи доленосні рішення, робить так, як йому говорить віце-президент США. А прем`єр – міністр –як треба панам Ахметову й Коломойському. Бо правил, яких дотримуються всі, в Україні немає. Бо якщо жити чесно, то проживеш недовго. Бо війна, Крим, ДНР-ЛНР і бажання тих, кому за 60-т -ухопити за горлянку Арсенія Петровича, а тим, кому тільки 20-ть – накивати п`ятами з такої жорстокої й безперспективної батьківщини…

Не може маленька Черкащина стати оазисом для закордонних бізнесменів, якщо всю Україну плющить і ковбасить…

Пан Карманнік захистився, як зумів (хоча краще б промовчав). Наміри ж пана Виноградова прозорі, як вода в криниці (див. відео)

відео SLMLucky1

Дмитро Сергійович, що той гусар перед віконечком гарненькою удови, гарцює під вікнами Черкаської ОДА, пропонуючи свій надзвичайний потенціал.
Дайте ж йому ділянку роботи, пане Ткаченко. Можна заступником до Карманніка – коми ставити там, де слід. На інтелектуальне підсилення. Гірше вже не буде…

Кіндрат Булавін
04.03.2016 19:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter