І ці люди не дають нам колупатися в носі!

І ці люди не дають нам колупатися в носі!Начальник Головного управління Пенсійного фонду області Світлана Зінник заслужено вважається принциповим борцем з тіньовою зайнятістю в Черкаській області.

Світлана Миколаївна прагне, щоб черкаські роботодавці сумлінно виплачували найманим працівникам «білу» зарплату. Небайдуже громадськість пам`ятає її регулярну стурбованість станом дотримання трудового законодавства роботодавцями області.

Так, у лютому 2015 року пані Зінник непокоїлась, що «п'ять із половиною тисяч страхувальників області… нараховують заробітну плату менше мінімальної».

- Майже 33 тисячі працівників регіону отримують заробітну плату менше законодавчо встановленого мінімального розміру, що може привести до втрати гарантованих Конституцією соціальних прав», - констатувала очільниця ПФУ.

Якщо на скрижалях небесних існує перелік борців невтомних з тіньовою зайнятістю у регіоні, то Світлана Миколаївна Зінник у ньому не пасе задніх.

Є тільки маленьке «але». Завдаючи разючих ударів по ухилянтам від поповнення державної казни, пані Зінник не звертає уваги на те, що резерви для поповнення бюджету- зовсім поруч.

На офіційному сайті Головного управління ПФУ в Черкаській області оприлюднено декларації про доходи керівників управління за 2014 рік.

Вивчаючи декларацію Світлани Миколаївни, порівняємо річні доходи чоловіка й дружини Зінник.
І ці люди не дають нам колупатися в носі!
Клікайте для збільшення

І ці люди не дають нам колупатися в носі!


Отже, у 2014 році Світлана Миколаївна заробила 203 тисячі 293 гривні. А її чоловік Григорій Іванович – тільки 14 тисяч 616 гривень Якщо у дружини понад половина її річних статків – 113 710 грн – становить заробітна плата, то у Григорія Івановича весь річний дохід отриманий від … «підприємницької та незалежної професійної діяльності».

Нескладно порахувати, що кожен місяць Григорій Зінник отримував 1 218 гривень. Саме таким в 2014 році був мінімальний розмір заробітної плати в Україні (перевірити тут). Тому формально підприємець (!!) Зінник працював у межах законодавчого поля.

У заступника начальника управління ПФУ в Черкаській області Наталії Іванівни Радченко ситуація майже аналогічна. 2014 року Наталія Іванівна заробила 85 042 гривні. Її ж чоловік Олександр Васильович Радченко – лише 6 000 гривень (у середньому по 500 гривень щомісяця).
І ці люди не дають нам колупатися в носі!

І ці люди не дають нам колупатися в носі!

–Якщо роботодавець є недобросовісним, він має відповідати за свої дії перед законом. Людина з “мізерними” статками згодом матиме мінімальну пенсію. Це нас непокоїть, тому ми завжди будемо відстоювати права наших громадян, – заявляла Світлана Зінник на засіданні міжвідомчої комісії з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати Черкаської ОДА в липні 2015 року.

Усім борці з тіньовою зайнятістю на Черкащині не будуть мати нічого проти, якщо начальник Головного управління ПФУ пані Зінник та її заступниця пані Радченко в боротьбі за права громадян почнуть із захисту своїх чоловіків, бо з «такими мізерними статками» ті приречені на мінімальну пенсію.

Зізнаємося: повірити в те, що черкаські підприємці заробляють аж 1 218 гривень на місяць, - важко. Але ми спробуємо, хоча так і тягне заволати: «І ці люди забороняють нам колупатися в носі…». Спробуємо повірити через повагу до безкомпромісної боротьби Світлани Зінник з тіньовою зайнятістю в регіоні.

PS. З нетерпінням чекатимемо декларації керівників черкаського ПФУ за 2015 рік.

Кіндрат Булавін
15.01.2016 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter