ПП "Надія", як "компас земний" губернатора Ткаченка

ПП "Надія", як "компас земний" губернатора Ткаченка«Наші Гроші» оприлюднили інформацію про угоду, заключену Департаментом капітального будівництва Черкаської ОДА з ПП «Надія». Предмет угоди – реконструкція дитячого садочка в селі Степанки Черкаського району. Виділена на реконструкцію сума – 3 мільйони 400 тисяч гривень.

Цей об`єкт дуже потрібний Степанкам. Велике село (проживає 2 600 людей), розташоване лише в 10 кілометрах від обласного центру, власного дитячого садочка досі не має. Малюки змушені ходити в дитсадки в сусідні села, що створює, говорячи технократичною мовою, - серйозні логістичні труднощі для їхніх батьків. Малих треба зранку відвезти в сусіднє село, увечері – привезти додому.

Але в угоді між Депараментом Черкаської ОДА та ПП «Надія» є 3 приводи для запитань.

Перше: наскільки якісно будуть зроблені будівельні роботи на досить значну суму – 3,4 млн. грн. -у період «останні дні листопада-грудень»? Не досить зручний час для будівельних робіт, чи не так?

Друге: чому тендерна комісія впритул «не побачила», що участь у такому «жирному» конкурсі беруть 2 фірми з «одного яйця».? Одна належить найближчому бізнес-партнеру черкаського губернатора Юрія Ткаченка – Андраніку Казаряну, друга – заснована братом того ж самого Андраніка Тельмановича – Фрунзе Казаряном? Хоча фактично мова йде про одну й ту саму «лавочку» - за даними ЄДР офіційний телефон «Кельми» (фірми Фрунзе Тельмановича Казаряна) є водночас факсом «Надії» (структури Андраніка Тельмановича Казаряна).

Черкаська ОДА розігрує «вперту конкурентну боротьбу» між двома братами в умовах, коли - за даними Головного управління статистики в Черкаській області - за 10 місяців 2014 року в Черкаській області обсяг будівельних робіт у регіоні скоротився на 31,2 % порівяно з аналогічним періодом 2013 року. І це при тому, що...

Третє: участь у тендері спробувало взяти ПП «Зодчий» з Києва. Вони пропонували за свої послуги на 700 тисяч гривень менше, але не були допущені до тендеру через «неповний пакет документів». Просто цікаво: 700 тисяч гривень з бюджету варті того, щоб дати можливість третьому (а по суті єдиному реальному опоненту Казарянів) учаснику «дозбирати» необхідні папірці та дозволи?

Згадаємо, що за часів Сергія Тулуба безальтернативним переможцем більшості тендерів на «жирні» об`єкти було ТОВ «Черкасиміськбуд» Анатолія Бурського. У що це вилилося – теж відомо. Після втечі Тулуба Держфінінспекція підрахувала, що той самий Депаратмент капітального будівництва Черкаської ОДА зайво переплатив Бурському лише по 2 об`єктам вісім мільйонів гривень.

Отже, замість Тулуба – Ткаченко, а замість Бурського – Казарян? Революція закінчилася, всім – спасибі?

Кіндрат Булавін
21.11.2014 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter