Знову "двійка", Юрію Олеговичу!

Знову "двійка", Юрію Олеговичу!Сьогодні зранку голова Черкаської ОДА Ткаченко закликав «моїх черкащан» прийти на вибори.

«В непростій битві ми здолали режим одноосібного панування й оголосили війну корупції. Настав час закріпити ці досягнення й обрати владу, яка дійсно зацікавлена у відродженні могутньої країни» - натхненно сказав жителям області Юрій Олегович. -У нас є шанс звільнити владні ряди від нечистих на руку ділків, які розкрадали нашу Україну заради власних інтересів. Я закликаю вас не змарнувати його, бо нащадки вам цього не пробачать...»

І поїхав по районах. Перевіряти, як під`єднують до тепла дитячі садочки, школи й лікарні. Поїхав, бо «на виконання розпорядження Президента України Петра Порошенка уже сьогодні опалення має з’явитися стовідсотково у всіх будинках».

Судячи зі слів першого заступника начальника управління житлово-комунального господарства ОДА Людмили Зарічної, які поширив офіційний сайт Черкаської ОДА, з теплом в області все чікі-пікі.

«Станом на 10-ту годину ранку з теплом – 93 %. Так, уже опалюється 642 школи (95 %), 414 дитячих садочків (98 %) та 735 лікарень (а це – 96 )».

А ось у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ оптимізм Людмили Зарічної категорично спростовують. Сьогодні вдень Мінрегіон поширив узагальнену інформацію про початок опалювального сезону в Україні.

За іхніми даними на території Черкаської області станом на 10 годину ранку до тепла були під`єднані 340 із 676 шкіл (50,3 %), 301 з 422 дитячих садків (71,3 %), 609 із 766 лікувально-профілактичних закладів (79,5 %). Тепло подали до 73 % житлових будинків (див. таблицю)
Знову "двійка", Юрію Олеговичу!
Клікніть для збільшення

Знову "двійка", Юрію Олеговичу!


Наївні намагання черкаської влади видати бажане за дійсне не викликають зловтіхи. Їм важливо прозвітуватися перед Порошенком, а не перед якимось там населенням, котрому можна безперешкодно вішати локшину на вуха.

Прохання до команди Ткаченка бодай мінімально відповідати принципам, які декларуються ними ж в патетичних зверненнях до «моїх черкащан».

Сергій Цюрюпа
24.10.2014 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter