"Депресняк" Борисович

"Депресняк" БорисовичЯким став 2013 рік для Черкаської області? Наприклад, взірець конструктивізму – керівник фракції Партії регіонів в міській раді Черкас Ігор Мельников, заявив би, що черкащани гідно оцінили зважену політику Президента та Уряду, спрямовану на підвищення життєвих стандартів кожної людини. І навіть незважаючи на те, що цю тезу творчо розвинув та всебічно поглибив екс-мер Черкас Володимир Олійник, Провінція взяла б на себе нахабство заявити, що в умах панувала зневіра та песимізм, бажання бодай якось відволіктися від посвякденних справ. На чому такий беззастережний висновок? Пояснюємо із гіркотою…
Пробігаємо очима по експрес-випуску Черкаського держкомстату «Продаж і запаси товарів в оптовій торгівлі Черкаської області за січень-вересень 2013 року».
Черкаські статистики –биті життям люди – виконали основне правило мирного співіснування з жахливою дійсністю за вікном, а саме: за-будь яких умов загальні показники мають бути вищими, ніж у попередні роки. Тому - оптовий товарооборот за 9 місяців цього року, порівняно з 2012-м, зріс на 5,1 %.
Зосередимося на обсягах продажу продовольчих товарах. За 9 місяців 2013 року в Черкаській області (у порівнянні з 2012 роком) він збільшився на 12,8 %.
Це при тому, що в області зафіксовано (увага!) - зменшення обсягу продажу фруктів та овочів – на 92 %(!!), цукру – в 5,4 рази (!!), шоколаду і кондитерських виробів – на 24,8 %, м`яса та м`ясних продуктів – на 24 %, мінеральних вод, безалкогольних напоїв та соків - на 17,1 %.
Що ж компенсувало разюче зменшення в споживанні фруктів, овочів, цукру та м`яса і навіть створило приріст показників?
Компенсувало радикальне зростання продажу вина – в 2,1 раза; алкогольних напоїв – на 72 %, пива – на 12,4 %, а також рослинної олії та молочних продуктів.
Якщо черкащани на шкоду собі за неповний рік змінили свій харчовий раціон (замість овочів, фруктів та м`яса – горілка, вино та пиво), то це свідчить про депресивний стан суспільства. Похідна від депресії: 2013 року на Черкащині різко впала народжуваність, зросла смертність, населення регіону зменшилося на 7 тисяч осіб.
Працівники правоохоронних органів ледь не щодня фіксують вбивства після спільного вживання алкоголю. Хто сумнівається, може переглянути стрічку новин про злочини на офіційному сайті черкаського УМВС…
Стрімка алкоголізація Черкащини не може не позначитися на інтелектуальному рівні населення. Людям, котрі щодня вечеряють з горілкою, можна вішати на вуха будь-яку локшину про економічне піднесення в державі. Такі виборці за 200 гривень проголосують за будь-якого співаючого вареника.
Це – суспільна деградація, яка є заслугою Януковича, Азарова й Тулуба. І їх численних дрібних поплічників, які паразитують на жебрацтві переважної більшості населення України.
До чого тут жебрацтво? Наступного разу проаналізуємо, за рахунок яких маніпуляцій середню зарплату на Черкащині в жовтні 2013 року «розігнали» аж до 2 732 гривень, і скільки ж насправді заробляють черкащани…
19.12.2013 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:59 25.12.2013 JIuKBu:
Про алкоголь 100% пыдтримую - роблять з народу тупу біомассу яка за пляшку виконає будь-що !