Даценко перейменував Тарантіно, а Бондаренко вдарив по режиму "епофеозом"

Даценко перейменував Тарантіно, а Бондаренко вдарив по режиму "епофеозом"Справжніми майстрами словотворчості проявили себе лідери черкаської опозиції Леонід Даценко та Анатолій Бондаренко під час учорашньої прес-конференції. На дві розумні голови вони придумали одразу три оригінальні словоформи.
Так, лауреат премії імені Василя Симоненка, письменник, поет і публіцист Леонід Даценко, характеризуючи останні події на рідному для себе 197-му окрузі, припустив, що по їхнім мотивам можна знімати трилер у стилі «Твентіна» Тарантіно.
Не відстав від побратима й член Черкаського виконавчого комітету, лідер черкаської «Батьківщини» Бондаренко. Розповідаючи про обставини трагедії в Лисянці, Бондаренко сказав, що вбивство 24-літньої людини стало «епофеозом» ранішніх подій, а також висловив впевненість, що «всі покарані будуть винні».
Від Провінції: рекомендуємо Анатолію Бондаренку для збільшення словникового запасу читати книжки Леоніда Даценка. Самому ж Даценку, як майстру українського поетичного слова, порадити щось «клава» не піднімається. Тому доведеться бідолашному Тарантіно бути «Твентіном».
08.10.2013 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter