Даценко: У Каневі вигнали мера, директора Шевченківського заповідника та готують відставку секретаря міськради

Даценко: У Каневі вигнали мера, директора Шевченківського заповідника та готують відставку секретаря міськради За словами координатора об`єднаної оопозиції Черкащини Леоніда Даценка, черкаська обласна влада повним ходом «зачищає» 197-й округ для того, щоб забезпечити собі позитивний результат на позачергових виборах 15 грудня длчя свого кандидата.
Так, за словами Даценка, через тиск та поргрози був змушений написати заяву про складання повноважень міський голова Канева Віктор Ніколенко. Також днями написав заяву про звільнення генеральний директор Шевченківського національного заповідника Василь Коломієць. На найближчій сесії міськради Канева готується відставка секретаря міськради Олега Калниболоцького. Л. Даценко припускає, що в такий спосіб голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб торує собі шлях до перемоги, оскільки саме він буде кандидатом від влади на окрузі.
- Нехай Тулуб вже йде на вибори, - заявив Леонід Даценко. – Нехай люди дадуть оцінку його «покращенню». Це буде добре у будь-якому випадку: виграє – поїде з Черкащини працювати в парламенті, програє – Янукович вижене його з губернаторського кабінету.
07.10.2013 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter