Бондаренко: Дядько вбитого юнака розтрощив Лисянський райвідділ міліції та скрутив чергових міліціонерів

Бондаренко: Дядько вбитого юнака розтрощив Лисянський райвідділ міліції та скрутив чергових міліціонерів  Бар «Корона», в якому 21 вересня було вбито 24-річного жителя Лисянки Сергія Коломійця, працював без дозвільних документів. Тут торгували алкогольними напоями та продавали наркотики. Про це сьогодні на прес-конференції в Черкасах заявив голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.
- Вбивство біля цього закладу – це останній елемент в довгому ланцюжку подій навколо цього бару, - вважає А. Бондаренко. –Правоохоронні органи та міська влада довгий час закривали очі на його роботу, отже, не виключено, що вони й «кришували» цей заклад.
А. Бондаренко розповів, що районна та міська влада у вселякий спосіб відмовляла людей приходити на акцію протесту до райвідділу міліції. Але виключно активність людей змусила правоохоронців проводити розслідування належним чином.
- Суддя райсуду ухвалила рішення про взяття під варту головного підозрюваного о 22.30 у п`ятницю, після розголосу в ЗМІ, -заявив А. Бондаренко.
На думку А. Бондаренка, останні події в Лисянці свідчать про повну деградацію міліції району.
- Після того, як обох підозрюваних у вбивстві було відпущено, то дядько вбитого, кремезний чоловік кілограмів під 120-ть, пішов до райвідділу, вибив двері та скрутив двох чергових міліціонерів, - розповів А. Бондаренко. – Була ще жінка на чергуванні, алі її чоловік не чіпав. Так він хотів примусити правоохоронців робити те, що їм належить за законом. Що ж це за міліція, яку не бояться й не поважають?
07.10.2013 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter