То де ж іще людям так добре, як тут? Тільки в Черкасах!

То де ж іще людям так добре, як тут? Тільки в Черкасах!Ініціатива виконавчого комітету Черкас заткнути пельку тим, хто постійно чимось невдоволений, яка обмежила свободу мирних зібрань у Черкасах (докладно, що й до чого, про це розписано в учорашній заяві інституту «Республіка») , підштовхнула Провінцію згадати: в яких питаннях Черкаси -попереду всієї України. Оформлюємо цей матеріал у формі короткої пам`ятки туристу, нога якого вперше ступила на черкаську землю.

Любий друже! Ми раді гостинно вітати тебе в Черкасах, місті старовинному та вічно юному. Оскільки ти наш гість, нюанси повсякденного життя в Черкасах тобі поки що невідомі. Щоб не скочити в халепу, ми пропонуємо тобі уважно ознайомитися з пам`яткою. Це убезпечить від прикрих несподіванок. Пам`ятай – той, кого проінформовано, вже озброєний...

1) Не дивуйся, в Черкасах – найдорожчий в Україні проїзд в громадському транспорті. Це так, хоча на більшості місцевих заводів висить великий амбарний замок, а рівень середньої зарплати на цілих 611 гривень менше, ніж по Україні. Збагнути -важко, тому просто змирись.

2) Запам`ятай , у Черкасах – найвищі в Україні тарифи на утримання прибудинкової території. Навіть Вищий адміністративний суд України визнав - методику формування комунальних тарифів у Черкасах зрозуміти неможливо, тому жителям міста мають повернути зайво сплачені гроші за 2,5 років. Ага, знайшли дурних...

3) Знай, у Черкасах свобода вільних зібрань громадян – умовна. Не дивлячись на те, що цю свободу черкащанам гарантує Конституція України, черкаський виконавчий комітет сам знає – кому, де і в якій кількості можна збиратися і за скільки днів про це треба сповіщати. Усе це тому, що міським головою Черкас працює найголовніший в Україні вільний демократ Одарич. Хто краще розбирається у тонкощах демократії – ти чи він?

4) Не дивуйся, у Черкасах діє комендантська година для понад 50 тисяч жителів, яким не виповнилося 18 років. Ти можеш заперечити, що це неконституційно. Але так вирішила демократично обрана міська рада Черкас. Тим більше, мер Черкас – найголовніший вільний демократ України.

5) Пам`ятай, ніде більше, крім як у Черкасах, місцева влада спочатку – ухвалює рішення про охорону пам`тника, потім вночі – руйнує його. Після цього - обіцяє відновити і – не відновлює. А коли, врешті-решт, її підштовхує до цього рішення суду, стає в позу: мовляв, «не фатало» гроші з бюджету на таке діло витрачати...

Тільки в Черкасах замість Матері-Батьківщини – офіціантка із самбукою. Тільки в Черкасах можна побачити Фейсвол. Тільки в Черкасах працівники мерії знімаються в ролику, який рекламує іорданський «общепіт».

Узагалі, багато чого ти не побачиш ніде, як у Черкасах. Велкам в місто на Дніпрі!
26.02.2013 20:10

Автор: Денис Сирцов
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter