БЛОГИ ПРОВІНЦІЇ


Помогите детям победить рак

Нужна помощь!

 ПОГОДА

ПРОВІНЦІЯ - Інформаційно-аналітичне видання
24.10.2021   
  ОСТАННІ НОВИНИ
Черкаси - тарифний Лас-Вегас України?
З першого березня проїзд у черкаських маршрутках підвищився на 50 копійок – з 1,75 до 2,25. І черкащанам через гуманність місцевої влади ще пощастило, бо перевізники вимагали 2,50. Завдяки переконливості місцевих керівників безжальні перевізники відтермінували цифру 2,50 до 1 червня.
Як пояснював заступник міського голови Черкас Олексій Леонов, виконком після проведення громадських слухань ( до речі, хто брав участь у слуханнях і де вони проходили?) затвердив вартість проїзду в маршрутках у 2,25 грн. З 1 червня - 2,50 грн.
Перевізники погодилися також залишити для безкоштовного проїзду 16 пільгових категорій без жодних змін. Основними причинами подорожчання проїзду приватні перевізники називають ріст заробітної плати, подорожчання бензину, запчастин та ін.
А як ситуація з вартістю проїзду в інших обласних центрах України? Провінція вивчила це питання. Результати – в таблиці. Звернемо увагу, що в кожному регіоні України перевізники вимагають збільшити варість проїзду. І в кожному регіоні влада прагне бодай якось стримати їхні апетити.
Перевірити дані можна за наступними гіперлінками: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Чернівці, Чернігів, Ужгород, Житомир.
Отже, за чисельністю населення Черкаси посідають 16 місце серед обласних центрів України. За рівнем заробітної плати Черкащина - на 16 місці серед 27 регіонів.
Між тим розмір квартплати в Черкасах –ДРУГИЙ по країні (більше тільки в Києві), вартість проїзду – ДРУГА після столиці (можливо, третя - четверта, бо, наприклад, у Донецьку та Дніпропетровську є маршрути, вартість яких становить 2,50. Але чи можна порівнювати рівень життя та розмір зарплат в Донецьку й Черкасах?). Може, в Черкасах зависокий розмір так званого "корупційного податку" - щомісячної суми, яку "відстьогують" перевізники у певні кабінети?


 

Автор: Геннадій Саприкін
2 березня 2011  16:20
Коментарi:
ttSerg 9 березня 2011 року   09:16:46
місяць бойкоту маршруток - проїзд 1,00 грн. Є люди, які користуються для подолання відстані в 2-5 зупинок маршрутками. Я особисто проходжу до роботи 3,5 км, в середньому темпі, за 35 хв., з маршруткою N29 я долав цю дистанцію за 15-20 хв.(Ватутіна-Громова). В результаті маю непоганий тонус в 7 км. на день + 100-120 грн. економії на місяць. В мінусі біля 25 хв. часу на день.. ..в UK на наступний день після подорожчання палива на 10 pence, автовласники залишили автомобілі в гаражах, наступного ж дня ціни повернулись назад. думайте самі
Dary 8 березня 2011 року   17:18:24
Прежде чем говорить о тарифе на проезд, я бы сначала разобралась с перевозчиками. АТП 17127 (Пачесюк, Горкун,Завалий...)У этих на маршрутах №5 и №13 вообще ездят часники, которые регулярно плотят по 450-500 гривен с машины за маршрут. НА ХРЕНА НАМ ТАКОЙ П5РЕВОЗЧИК? кОПИЕВСКИЙ МАРШРУТ №11 - У НЕГО 80% ВОДИТЕЛЕЙ И КОНДУКТОРОВ НЕ ОФОРМЛЕНЫ, ПОЛУЧАЮТ ЗАРПЛАТУ В КОНВЕРТАХ. ДА И БОЛЬШЕ 3 МЕСЯЦЕВ ОН ИХ НЕ ДЕРЖИТ. АВТОБУСЫ ПРОСТО РАЗВАЛИВАЮТСЯ. с МАРШРУТОМ №9 ТОЖЕ МАССА ВРПРОСОВ. ПЕРЕВОЗЧИКОВ МНОГО , А КАК ЕЗДЯТ? ГРАФИКА НЕТ, ТЕХНИЧЕСКОГО СОСТОЯНИЯ ТОЖЕ. вОДИТЕЛИ ПРОСТО ЛЕТЧИКИ, К ТОМУ ЖЕ ЧАСТО ПЬЯНЫЕ И ВЕЧНО БОЛТАЮТ ПО МОБИЛЬНИКУ. Правда хазяин у н их депутат об БЮТа - Бакашев.
KO3AK 5 березня 2011 року   12:24:37
Одарич дуже підла і безпринципна людина. Заради грошей він маму рідну податками обкладе. Прикро, що черкащани виявились геть дурними, обравши цього ж(cenzored)...а своїм гетьманом.
OnUryst 4 березня 2011 року   10:23:13
Да что вы???!!! Нада "радоваться" : проезд самый дорогой, тарифы на комунальные услуги одни из самых дорогих.... О нас и наших возможностяхочень наши слуги народные очень и очень хорошего мнения. Можем знач платить.....
HB 3 березня 2011 року   20:23:25
всякие там "общественные слушания" это полная бутафория, чтобы можно было сказать - мы информируем, не отказываемся от диалога...... повышение тарифов - дело решенное, даже если бы 100% пришедших на "слушания" сказало нет. у нас в Умани тоже будут проходить "слушания" по аналогичному вопросу.
alexband 3 березня 2011 року   13:12:20
А зачем какие то слушания или позывы здравого смысла? Или простая человеческая совесть.. это же атавизм у банды Одарыча и его преступных приспешников, грабящих черкащан. Мисто успыху для обнаглевших оккупантов строится по пушкинскому принципу: "Паситесь, мирные народы! Вас не разбудит чести клич. К чему стадам дары свободы? Их должно резать или стричь. Наследство их из рода в роды Ярмо с гремушками да бич."
Krylohlop 2 березня 2011 року   23:00:40
Витя, что характерно - перевозчики напрочь отказывались сесть за круглый стол перед журналистами и разложить по полочкам всю составляющую тарифов. Г-н Копиевский единственное что мог сказать по телефону - что, дескать, цены на шины растут. А понятно, почему отказывались. Зачем? Без обсуждений общественности и так все повысили
 
RSS Статтi RSS Статтi RSS Новини RSS Статтi
eKreative
БЛОГИ ПРОВІНЦІЇ