Блю-блю-блю канарікі

За останні тиждень у Черкасах місцеві ньюсмейкери не давали журналістам «засохнути». Перерахувавши сьогодні всі «перли», озвучені на минулому тижні, Провінція склала хіт-парад трьох найбільш кумедних фактів і висловлювань за останні дні.
Блю-блю-блю канарікіНа почесному III місці хіт-параду приколістів тижня -депутат Черкаської міської ради, вільний демократ Микола Мирза. Донедавна бізнесмен жив за принципом «гроші поважають тишу». Був відомим у вузьких колах місцевих скоробагатьків, мав веселу вдачу. Особливу «популярність» Мирза здобув минулого літа. Під заспокійливі мантри мера, котрий переконував черкащан, що інвестори нададуть «совковій» Європейській площі вигляд висячих садів Семіраміди, Мирза разом з партнерами «закатав» площу в асфальт. Стійко переживши злу славу «батька» («м...пакосної стоянки»), в середині січня бізнесмен поїхав на відпочинок в Індію.
І поки тіло Мирзи відпочивало під спекотним індійським сонцем, «аватар» бізнесмена розвинув бурхливу діяльність у Черкасах. Редакційні скриньки місцевих видань було закидано розлогими коментарями депутата «на злобу дня». Спочатку Мирза повністю підтримав «прогресивну» ідею Одарича зрубати дерева на бульварі Шевченка. Після цього - переконував, що автомобільний секонд-хенд з Європи - це те, що потрібно для європеізації системи пасажирських перевезень в місті. Потім розповів, як бореться зі стихійними сміттєзвалищами в Дахнівці, розвозячи на власному авто сміттєві бачки по мікрорайону.
А вміти треба, насолоджуючись красотами джунглів – в Індії, одночасно стати на шлях безкомпромісного «боротьбиста» за прогресивні перетворення – в Черкасах!

Блю-блю-блю канарікіII місце посів керуючий справами Черкаського МВК Микола Кудрявцев. Розштовхавши конкурентів, він дав різку відсіч «непрофесіоналам» з «Провінції». Сьогодні зранку до нас надійшла заява секретаря міської ради Горкуна. Секретар міськради повідомив, що в Черкасах посилюється система охорони правопорядку. У місті будуть створені громадські формування, які допомагатимуть міліції патрулювати вулиці. Причина – торік кількість правопорушень у місті зросла на 18,5 %. Негайно пригадалося спільне звернення Одарича й Садового від 23 грудня 2011 року. У тексті Одарич, говорячи про Черкаси, зазначив, що після заборони нічного продажу алкоголю в місті «на 30 % зменшився рівень злочинності», а за даними правоохоронних органів «значно зменшилася кількість хуліганств, п`яних дебошів тощо». Боронь Боже, ми не проти спільного патрулювання в місті міліціонерів та дружинників. Просто для уточнення запитали в Одарича й Горкуна: «Якщо правий Одарич, то навіщо вдвічі збільшувати кількість патрулів у Черкасах. Якщо правий Горкун, то які дані поширював Одарич?».
Відгукнувся за запитання Кудрявцев, поширивши через Фейсбук наступну заяву: «Мабуть, втрата логічного сприйняття дійсності чи просто сильні морози стають причиною таких "новин". Одарич говорив про злочинність у НІЧНИЙ час, а Горкун - про кількість правопорушень. До речі-не всі правопорушення-злочинні. Це так, для лікнепу..».
Фотокопія спільної заяви мерів Черкас та Львова, яку ми розміщуємо нижче, говорить про те, що…Сергію Олеговичу пощастило з підлеглим.
Блю-блю-блю канарікі

Покинувши поточні справи, в робочий час керуючий справами Черкаського МВК веде інформаційні війни з горе-журналістами в соціальних мережах. При цьому примудряється прочитати лист Одарича-Садового не зліва направо, а так, як того вимагають швидкоплинні обставини. Прогин зараховано!

І перше місце посіла директор Департаменту бюджетної політики Наталія Джуган. Коментуючи в соціальних мережах щоденні «безкоштовні концерти» Черкаського муніципального оркестру , які щодня грають перед ОДА, протестуючи проти ліквідації, головний фінансист міста написала «Дивно, музиканти стали грати частіше!». Асоціація з королевою Франції Марією-Антуанеттою напрошується сама собою (ставши свідком народних заворушень, королева сказала: «Якщо в них немає хліба, нехай їдять тістечка…»). Незнання реалій життя та відсутність співчуття до людей призвели до знайомства бідолашної королеви з мадам Гільйотиною. Цього, звісно, жодна людина доброї волі пані Джуган не побажає. Та й музиканти оркестру поблажливо не помітять перлу блондинки з міськвиконкому.
Блю-блю-блю канарікі

Усім вищенаведеним достойникам присвячується один з найкращих номерів «Ліцедіїв». Як на нас, якщо б пані Джуган об`єдналася в музичне тріо з панами Мирзою та Кудрявцевим, то вийшло б у них приблизно теж саме:
30.01.2012 19:10

Автор: Денис Сирцов
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
20:17 03.02.2012 Oksana_Kolisnyk:
Наталіє Володимирівно, вітаю! І "нєзачот",
як кажуть. Ми ж там щось про прозорість і 100% говорили. Але, я не наполягатиму на продовженні теми, бо знаю, що всі мають якісь рамки. Як на мене, ситуація ясна. Удачі.
09:46 03.02.2012 Dzhugan-Natalya:
Оксано! До інших відносяться інші видатки з утримання. Так наприклад, в здраві це паливо для швидких,робота ліфтів,інвентар тощо;в освіті-канцтовари,па
пір,крейда,вивезення
сміття,поточні ремонти тощо,культура,фізкул
ьтура,молодь-заходи ,змагання ,поточні видатки.Цих інших завжди недостатньо,оскільки
для забезпечення діяльності установ потрібні не тільки захищені статті(зарплата,нара
хування,енергоносіі,
медикаменти і харчування),а і видатки на забезпечення діяльності бюджетних установ. Детальніше з цим можна ознайомитись в рішенні про бюджет,додатках,пояс
нюючій записці.Вчора міська рада затвердила звіт про виконання бюджету за 2012 рік. Сьогодні розмістим на сайті.
14:40 02.02.2012 Oksana_Kolisnyk:
Пане Назаре, вітаю і прошу - не нагнітати ситуацію. Я (і Ви, можливо) і увечері читатиму коменти та спілкуватимуся з пані Наталією. Вона може багато чого дільного повідомити.
13:11 02.02.2012 Nazar Obidzinski:
11:33 31.01.2012 Dzhugan-Natalya:
Дякую! Прошу звернути увагу,що маю мужність не ховатись за ніком.
--------------------
--------------------
--------------------
-----
А дарма. Є можливість бути покараною за флудіння в неті у робочий час. Чи це - шефом заліковується?
11:16 02.02.2012 Oksana_Kolisnyk:
Пані Наталіє, Ви мене не ображаєте, тому вибачатися не треба. Я також не маю наміру Вас ображати, хоч Ви нашу розмову сприймаєте чомусь таким чином. Щодо прозорості, то, все починається вже на офіційному сайті міста. От як людина звідкісь зможе знайти те, про що Ви пишете? Звісно, я знаю сайт департаменту бюджетної політики. Минулого року один час знаходила там інформацію з точністю "до дитячого майданчика" (ну отих, що "за сприяння" різних депутатів робилися:) А зараз - тільки "зарплата"
, "енергоносії&qu
ot;. "харчування/мед
икаменти"... і ті самі ненависні, незрозумілі і загадкові для мене "інші", обсяг яких сягає до 10 і вище відсотків загальних витрат. За минулий рік в культурі ті самі "інші" сягнули 17%, в фізкультурі і спорті до 25%. Якщо я не там читаю, то дайте посилання. І не вважайте мене ворогом, будь ласка!
15:13 01.02.2012 Dzhugan-Natalya:
Клавдіє! Вражає Ваша обізніність на рахунок мого пролетарського походження. Таки Борисов не правий-ніяка я не французська королева.Щодо мого батька ,то якби всі боси були такими порядними і справедливими, ми б , напевно, вже давно жили в інших умовах.Царство йому небесне!
А на рахунок словацьких реформ-я обіцяла розмістити в ФБ.І я це зроблю!
Оксано! яку ще тобі прозорість потрібно?Щодо використання бюджетних коштів,то 100% прозоріше ніж наша подача щоденних данних щодо надходжень та використання не знайдеш! Якщо зможеш це зробити-вибачусь!
13:46 01.02.2012 Mikola-Kudryavcev:
Оксано, "Практичний екскурс" у правопорушення чи злочини чи те й інше, уточніть, будь-ласка?) До того ж, практичний екскурс передбачає глибоке занурення у процес, набуття досвіду через безпосередній контакт, так би мовити, тож доведеться вам вивчати діяльність "нічних правопорушників"
;, доля яких так розхвилювала шановну "Провінцію"
; самотужки, або за допомогою патрулів )
20:59 31.01.2012 Oksana_Kolisnyk:
Миколі Кудрявцеву. Дякую за реакцію, але чекала на практичний екскурс в тему, бажано з досвіду Вашої діяльності на актуальній посаді. Отже?
19:58 31.01.2012 JILLY:
Звертатись до одаричевого племені з аргументами захистити муніципальний оркестр чи черкаських пенсіонерів- марна справа. Ці люди звикли РВАТИ. Мирза з освітою 10 класів - тупо тире бюджет, починая з піонертабору "Орлятко" і закінчуючи ремонтом доріг. Кудрявцев, після встановлення електронної пропускної системи у міськвиконкомі довів, що з успіхом здатний очолити ГЕСТАПО. Шкода, що немає "війни"...
Джуган настільки морально спорожніла, що готова виправдати канібалізм аби догодити шефу. УБОГІ ЛЮДІШКИ..
17:51 31.01.2012 Mikola-Kudryavcev:
Оксані Колісник: саме так, не всі правопорушення злочини, але всі злочини-правопорушен
ня. Елементарна логіка! )
15:58 31.01.2012 Oksana_Kolisnyk:
І наскільки ж близький Одарич до словацьких реформ? Чи ж ми маємо сприятливе середовище для розвитку бізнесу? Не подумайте, що я чогось там вимагаю надприродного у окремо взятому місті - стратегічний план де? Де пріоритети розвитку? Поки що ми бачимо реально закопування грошей (на "чорний день") в абсолютно безглузді з точки зору розвитку приміщення торгівельних центрів, яких вже по кілька на квартал у центральній частині міста. Словаччина - це, насамперед, податкова реформа і прозорість, прозорість, прозорість. На перше у Одарича впливу немає, а другого - у Черкасах (крім прозорих дверей:) не спостерігається, на жаль.
15:42 31.01.2012 Klavdyj:
Пані Наталля, відчувається, що ви - донька комуністичного боса. Все життя живете при комунізмі (який на вашу думку заслужили), а людей закликаєте: Почекайте! "Через четыре года здесь будет город-сад!" Не могли б Ви пояснити в чому конкретно полягають реформи Одарича? І чому про них ніхто не знає, а навпаки, звинувачують мера в суцільному дерибані?
14:41 31.01.2012 Dzhugan-Natalya:
Дякую, Клавдій! Знаєте, все пізнається в порівнянні!!! Буквально в неділю переглянула запис на "Росі"(від
еозапис) свого інтерв"ю після повернення з Словаччини, куди мене в складі делегації запросили як секретаря Асоціації фінансистів України в серпні 2009року вивчати досвід , і просто була здивована настільки Одарич сьогодні близький до тих реформ , які запровадила Словаччина в минулому десятиріччі.Вони не є популярними , ті ,хто їх запроваджували вже давно не при владі.Але те ,що було зроблено- зараз дає свої результати. Дивно, але Одарич тоді ще не був мером і не міг чути про мій звіт. Якщо мені вдастья оцифрувати запис,я розміщу його обов"язково.
Я виправляюсь. Це було в 2006 році
13:04 31.01.2012 Klavdyj:
Трійку ньюсмейкерів Провінція визначила чітко - одаричева команда. Двоє номінантів: Мирза та Кудрявцев - (cenzored)..., писати про них - марна справа. У Джуган щось людське залишилось.. Дивує - як досвідчений фінансист, вона приймає участь у всіх оборутках мера? Адже фінансова політика міської ради - суцільна афера, яка досить швидко завершиться і невідомо ЧИ ВДАСТСЯ ЗАХОВАТИ ВСІ КІНЦІ У ВОДУ?
12:23 31.01.2012 Oksana_Kolisnyk:
Наша заклопотаність - не індульгенція на бездушність. А спілкування, якщо, звісно, воно не з позиції істини в останній інстанції, якраз дає можливість уникати розчарувань.
12:08 31.01.2012 Dzhugan-Natalya:
Оксаночко! Коли багато працюєш, спілкуєшся про щось замислюєшся обов"язково дуже часто розчаровуєшся.
11:54 31.01.2012 Oksana_Kolisnyk:
Взагалі-то, Наталіє Володимирівно, слово "Бог", пишеться з великої літери :) І я неочікувано прикро і дуже-дуже розчарована!
11:33 31.01.2012 Dzhugan-Natalya:
Дякую! Прошу звернути увагу,що маю мужність не ховатись за ніком.
11:19 31.01.2012 Shine:
Взагалі-то секонд-хенд:))фото залікове!!!
а коментар тягне на гран-прі
10:58 31.01.2012 Dzhugan-Natalya:
Борисов! Ви використовуєте фото секенд-хенд. Це вже не актуально.Та й взагалі , на вашому місці я б звернулась до лікаря.Починайте пити жовчогонні припарати,можливо послабить.Дай бог!Зичу успіхів!Щиро.
00:23 31.01.2012 Oksana_Kolisnyk:
Теза пана Кудрявцева - "Не всі правопорушення злочинні" - потребує розвитку. Можливо, він знайде час для теоретико-прикладног
о огляду правопорушень "во благо". Відчувається, що в цьому має неабиякий досвід.
21:39 30.01.2012 JILLY:
Борисов - насмішив.. До чого вшиве одаричеве плем`я. Від надмірного споживання незароблених благ мізки запливають жиром, тому і несуть пургу. Сядьте на дієту, шановні побрехейники. Поки вас люди на кіл не посадили ..
20:53 30.01.2012 CompyT:
Офигенная статья, которая отражает "единство"
команды горсовета. Авторский стиль схож на "руку" Мамалыги В.В. Автору - благодарность и почет! Так их!