"Нічьо нє панімаю...": Одарич "зменшив" рівень черкаської злочинності на 30 %, а Горкун - збільшив на 18,5 %

"Нічьо нє панімаю...": Одарич "зменшив" рівень черкаської злочинності на 30 %, а Горкун - збільшив на 18,5 %Кількість авто- і піших патрулів на вулицях міста цьогоріч планується збільшити вдвічі
Секретар Черкаської міської ради Віктор Горкун:
Посилення охорони правопорядку у місті - ініціатива міської влади. Зважаючи на зростання у Черкасах кількості правопорушень (на 18,5% - за минулий рік), міська влада вирішила кардинально вплинути на ситуацію.
Заплановано створення двох потужних громадських формувань – на кожен із районів міста - які допоможуть забезпечувати охорону правопорядку. Після напрацювання методики їх роботи, її буде передано комітетам самоорганізації населення - для створення на їх територіях власних громадських формувань.
Свого часу у місті уже було створено 23 громадських формування – але, далі отримання ними посвідчень на право мати травматичну зброю (які їм видавали за гроші обидва райвиконкоми, що мали їх курувати), справа не пішла. Тепер повноваження виконкомів перейшли до міста – і ми плануємо запровадити спільні патрулювання – правоохоронців та учасників громадських формувань.
Завдяки цьому, кількість піших патрулів на вулицях міста вдасться збільшити – сьогодні кожен патруль складається із двох правоохоронців, а ми плануємо запровадити патрулювання у складі одного міліціонера та двох дружинників. Таким чином, кількість патрулів автоматично збільшиться удвічі. Відповідні домовленості із правоохоронними органами ми уже маємо.
До проекту бюджету на 2012 рік включено видатки на їх утримання.
Крім того, місто планує закупити 6 авто для служби охорони громадського порядку – на 397 тисяч гривень. Але ці службові авто не будуть передаватися правоохоронцям, а надаватимуться для проведення патрулювання. Сьогодні місто охороняє 8 патрульних автомобілів. Таким чином, кількість автопатрулів на вулицях міста буде збільшено майже удвічі…


Від Провінції: намагання вплинути на покращення криміногенної ситуації з боку влади міста можна тільки вітати. Незрозумілої є тільки статистика. Горкун скаржиться, що 2011 року в Черкасах кількість правопорушень зросла на 18,5 %. Тоді як мер Черкас Одарич наприкінці 2011 року розтрубив на всю країну, що після заборони нічної торгівлі в Черкасах «на 30% зменшився рівень злочинності, значно зменшилася кількість випадків хуліганства, п'яних бешкетів і т.п.». Якщо правий Одарич, то навіщо вдвічі збільшувати кількість патрулів у Черкасах. Якщо правий Горкун, то які дані поширював Одарич?
30.01.2012 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter