Катаючись на слонах в Індії, душа вільного демократата Мирзи страждає з пасажирами черкаських маршруток

Депутат Черкаської міськради, вільний демократ Микола Мирза продовжує ділитись думками з актуальних для міста питань. Вчора він підтримав ідею вирубки каштанів на бульварі Шевченка, сьогодні – агітує за реформування системи пасажирських перевезень, ініційоване Одаричем.

- Сьогодні у Черкасах штучно нагнітається проблема навколо реформування системи пасажирських перевезень. Перевізники обурені появою альтернативи маршрутним перевезенням – у вигляді сучасних великих автобусів, що почали діяти на одному із найзатребуваніших черкащанами маршрутів – №1. Ці автобуси - голландського виробництва, екологічно чисті (працюють на газу), місткі (до 120 пасажирів), зручні для користування пенсіонерів та інвалідів (обладнані підніжками), комфортабельні (укомплектовані кондиціонерами).
Як возять наших людей перевізники? Забитими маршрутками, які «ганяються» одна за одною, ризикуючи пасажирами, які «стартують» із зупинок так, що вся зупинка змушена дихати вихлопними газами - і загазованість центру міста сьогодні стала очевидною проблемою вже не лише для фахівців-екологів…
Повністю прочитати можна тут


Від Провінції: цікаво, що фізично депутат Мирза зараз відпочиває в Індії – катається на слонах. І хоча тіло його колишеться на слоновій спині, але душа – стрибає з пасажирами черкаських маршруток …
26.01.2012 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
14:12 26.01.2012 Klavdyj:
Депутат Мірза - кровний брат Одарича. Обоє зневажають освіту, ледь здолали 10 класів, що дає їм підстави відчувати себе "фюрерами"
. Приймає участь в усіх оборутках мера, сколотив на бюджеті не один мільйон. На сніданок вживає виключно мальдійські креветки та яйця з галапагоських островів..