Карлсон повернувся!

Прес-служба народного депутата України Олега Петренка (в/о №194) повідомила, що Третя міська лікарня та обласний кардіологічний центр поповнилися обладнанням на 3,2 млн грн. Оглянули медичні «новинки» секретар міськради Олександр Радуцький і, власне, сам Петренко.

Зокрема, нове медичне обладнання надійшло до обласного кардіоцентру. Як зазначає прес-служба Олега Петренка, завдяки субвенції з Державного фонду соціально-економічного розвитку у розмірі 2 млн грн та допомозі з міського бюджету в розмірі 700 тис. грн тут з’явилися сучасна система моніторингу для хворих.
Карлсон повернувся!

– Наш кардіоцентр має вже багаторічну славу закладу високого рівня. Приємно зробити і свій внесок для того, щоб черкащани отримували якісну медичну допомогу, – говорить нардеп Олег Петренко, який посприяв у спрямуванні державних коштів. – На моє переконання, у питанні допомоги в медичній галузі потрібно об’єднувати зусилля і міській, і обласній владі, і народним депутатам. Тому що мова, без перебільшення, іде про людські життя. Тут не може бути якоїсь політики чи пафосу.
Карлсон повернувся!

Нагадаємо, що три місяці тому Олег Петренко емоційно повідомив про вихід з фракції БПП у Верховній Раді. «…Прошу вибачення у черкащан за те, що не буде більше спортзалів, футбольних полів, медичного обладнання для лікарень, інвентарю для ДЮСШ та інших "депутатських ніштяків"! Вибачте, але, як для кожного українського націоналіста, Україна - понад усе!

Так, попереду - складні часи і випробування, і цей шлях я пройду до кінця разом зі своїми побратимами, куди б він не привів! До вершини влади або до тюрем чи заслання!»

Увесь цей час Провінція, разом з сотнями симпатиків нардепа Петренка, з тривогою чекала: чи не в тюрмі вже Олег Миколайович? Чи не страждає в засланні?

На щастя, не страждає. А продовжує виписувати «депутатські ніштяки», сприяючи «конструктивному об`єднанню зусиль міської й обласної влади та народних депутатів».
Карлсон повернувся!

От і добре. Карлсон повернувся! Тюрма нікуди не дінеться, послідовний ви наш…

Сергій Цюрюпа
13.09.2017 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter