Другий з "найкращих"

Другий з "найкращих" Наприкінці минулого тижня народний депутат України від в,о №194 Олег Петренко поширив на Фейсбуці “Неймовірного пафосу допис. Одразу про все!” (текст — нижче).

“Так, я результативно допомагав у вирішенні проблеми невиплати зарплати ПАТ "Черкасиобленерго"!

Так, сподіваюсь, наступного тижня запрацює "Азот", в чому теж відіграю важливу роль! 

Так, допоміг запобігти знищенню підприємства "ЧПК"! 

Так, разом із черкащанами зміг зупинити забудову Соснівського лісу!

+ ще тисяча корисних справ!

Так, можливо, вже зараз міг би вважати себе найкращим депутатом-мажоритарником в історії міста Черкаси, якби не постать Михайла Сироти, який десь із небес іронічно посміхається крізь вуса, споглядаючи за всією цією метушнею! 

Так, я більше не збираюсь балотуватися по округу в Черкасах!

Так, у мене безліч скелетів у шафі минулого життя!

Так, я достойно, чесно і з нульовим толеруванням до корупції проходжу свою депутатську дистанцію!

Так, прийшов час виходити з БПП!

Так, я прошу вибачення у черкащан, за те, що не буде більше спортзалів, футбольних полів, медичного обладнання для лікарень, інвентарю для ДЮСШ та інших "депутатських ніштяків"! Вибачте, але, як для кожного українського націоналіста, Україна - понад усе!

Так, попереду - складні часи і випробування, і цей шлях я пройду до кінця разом зі своїми побратимами, куди б він не привів! До вершини влади або до тюрем чи заслання!

Так, я втратив багато друзів і нажив багато ворогів! Бо кожна добра справа — зазвичай плюс один ворог.

Так, все тільки починається! А всі вонючки можуть іти до біса або в бан!))”


Можна було б сказати, що вищанаведений текст— типовий приклад запаморочення від уявних досягнень, висловлений у формі словесного самозбудження. Порекомендувати авторові побільше бувати на свіжому повітрі та — комбінацію пустирнику з валеріанкою.
Другий з "найкращих"

Але враховуючи те, що Петренко — один з 450-ти українських законотворців — будемо серйозні, як ніколи.

Вельмиповажний Олеже Миколайовичу!

1) Ви скромно натякаєте на те, що ви - другий з “найкращих” в історії мажоритарників від Черкас після Михайла Сироти. Проте за даними персональної реєстрації народних депутатів під час пленарних засідань парламенту ви були присутні — 126 разів, відсутні — 190. Як поєднати вашу високу оцінку власної законотворчості з прогулами? Може застосувати “нульове толерування” безвідповідальному ставленню до виконання службових обов`язків?

2) За даними ГО “Опора” (дивитися тут і тут), під час парламентських засідань нардеп Олег Петренко вирізняється тим, що майже завжди голосує “за”. За таких умов формулювання “прийшов час виходити з БПП” потребує пояснень. Чому прийшов час? Ви почули голос з неба? Ви бачите невідповідність програмних засад та реальних дій своєї партії? Політики (та й чоловіки — перш за все) мають у деталях пояснювати виборцям кожен крок. Тим більше — зміну політичної орієнтації.

3) Чому ви вважаєте, що для якщо для вас Україна - понад усе, то це означає, що для черкасщан“ не буде більше спортзалів, футбольних полів, медичного обладнання для лікарень, інвентарю для ДЮСШ”? А якщо вас попросять ще деякий час любити Україну не в такій гострій формі, а дати Черкасам ще трішечки “депутатських ніштяків” ? Україну “понад усе” любить багато тих, від кого нічого взагалі не залежить. Коли у вас так добре з майданчиками та медобладнанням (як ви стверджуєте), то чи не ліпше для виборців побути до кінця каденції “менше патріотом”, га?

4) За вашими словами, обраний вами тепер шлях приведе вас “або до вершини влади, або до тюрем чи заслання”. В Україні поки що, слава богу, до влади приходять після перемоги на відносно демократичних виборах. Чому в разі програшу вам одразу бачиться буцегарня чи заслання? І якщо заслання, то в якому регіоні України ви б хотіли його відбувати: у мальовничому закарпатському Мукачево? У дельті Дунаю біля Вілково на Одещині? На мальовничих Шацьких озерах на Волині? Чи біля хутора Михайлівського на кордоні з Росією? Яка околиця в Україні для вашого заслання буде суворою та справедливою? І найголовніше -за що?

5) Пригадується, що на виборах до Верховної Ради у жовтні 2014 року ви йшли не самовисуванцем, а — від БПП, хоч і формально в статусі безпартійного. Виборці ототожнювали вас з президентською партією. Чи не краще замість плутаного допису на ФБ (навіть закохана по самі вуха юна панянка Тетяна Ларіна в любовному зізнанні до Онегіна була логічніша), написати заяву про складання депутатських повноважень через вихід з партії, яка привела вас у Верховну Раду? А коли ви скажете, що запорукою перемоги на 194-му окрузі в жовтні 2014 року були ваші виняткові політичні здібності, то на це Провінція заперечить категорично. Депмандат у кишеню нікому не відомого дрібного бізнесмена потрапив завдяки належності до популярної тоді БПП та - політтехнологічним талантам Сергія Олеговича Одарича (екс-мера Черкас). Він переконав політика-початківця менше говорити -СО мав рацію)))- ходити всюди у військовому камуфляжі та мужньо дивитися на виборців...з сотень біл-бордів, лайт-боксів та спецвипусків газет.
Другий з "найкращих"

Менше пафосу. Більше логіки.

Кіндрат Булавін
13.06.2017 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter