"Речь не мальчика, но мужа..." Нардеп Петренко відповів "Провінції"

"Речь не мальчика, но мужа..." Нардеп Петренко відповів "Провінції"Народний депутат України по в/о №194 Олег Петренко ще вночі надіслав на поштову скриньку «Провінції» відповіді на запитання, поставлені йому в нашому учорашньому матеріалі “Другий з найкращих”. Тут вже “речь не мальчика, но мужа”...

Мої вітання, дорога редакціє!

Усвідомлюю, що пафосність мого допису могла слугувати гарним підґрунтям для Вашого сатиричного формату. Але все ж таки хотів уточнити деякі аспекти і з задоволенням відповісти на питання, які Ви поставили мені у своїй публікації.
"Речь не мальчика, но мужа..." Нардеп Петренко відповів "Провінції"

1) Уже більше року принципово виймаю свою картку під час електронної реєстрації. Вважаю аморальним брати участь у цій великій цинічній афері, яка відбувається щораз під час електронної реєстрації. Гидко спостерігати, як один присутній депутат розпихує у гнізда для голосування по кілька карток своїх колег, що не присутні на засіданні. На сайті Верховної Ради поряд зі статистикою електронної реєстрації є дані про письмову. Така форма реєстрації передбачає виключно особисту фізичну присутність депутата у стінах Парламенту. Там Ви побачите, що моя відвідуваність пленарних засідань становить понад 95%. Більше того - я був присутній практично на всіх засіданнях комітету, членом якого є. Саме там, на мою думку, відбувається справжня законотворча робота, а не політична вистава, як у сесійній залі. Тому черкащанам точно не має бути соромно за свій вибір, адже вони віддали свій голос за депутата з числа найдисциплінованіших у ВР. Уявіть собі неможливе, не прогулюю засідання ВР навіть по п'ятницях)).

2) Якщо проаналізувати не кількість голосувань «за» (тому що більшість законопроектів, які потрапляють у порядок денний ВР, справді потрібні для країни), а звернути увагу на мої голосування за резонансні і неоднозначні законопроекти, які проштовхує інколи будь-якою ціною влада, то побачите, що абсолютну більшість з них я не підтримував. Ідеологічного БППшника з мене не вийшло з самого початку. Я не голосував за два бюджети, уряд Гройсмана, мінські домовленості, такого потрібного владі аудитора НАБУ... З останнього - ні за медичну реформу, ні за зарплату в 300 тисяч гривень для суддів Конституційного суду. І ще десятки прикладів.
"Речь не мальчика, но мужа..." Нардеп Петренко відповів "Провінції"

Я був і є азовцем. З 2014 роком змінилося тільки те, що тоді "Азов" лише воював, а зараз наш рух пішов і в політику у форматі політичної партії "Національний корпус", одним з лідерів якої я є.

3) Тут усе просто: якщо влада в країні буде чесною, не корупційною, як зараз, то в бюджеті вистачатиме коштів і для обладнання у лікарні, і на розвиток спортивної інфраструктури. І не буде потреби в законодавців виборювати лояльність виконавчої гілки влади, "вибиваючи" з центрального бюджету кошти на потреби округу. Ще жоден депутат-мажоритарник або мер міста не зміг побудувати окремо взятого раю у себе на окрузі або в місті. Тож надалі концентруватимуся більше на глобальних змінах, що допоможуть моєму наступнику на окрузі бути біль ефективним та менш пафосним, не вимагаючи від нього слів подяки)).

4) Ця фраза є алюзією на текст Молитви українського націоналіста. Покидаючи зараз провладну фракцію, я не йду туди, де легше. В азовського руху зараз непрості часи - проти нас влада розгорнула справжні репресії. І мені вже доводиться проводити чимало часу в залах судових засідань і під стінами СІЗО. Але, звісно, я сподіваюсь на краще і планую свою мрію побувати в дельті Дунаю біля Вилкового здійснити не у форматі заслання).

5) Хочу нагадати, що я не просто переміг на виборах, за допомогою виборчих трюків випередивши конкурентів на кілька відсотків, мені абсолютно чесно вдалося стати справді НАРОДНИМ депутатом, показавши вдвічі кращий результат, ніж мав той же БПП. І сьогодні, майже через три роки після виборів, мені не соромно ходити вулицями рідного міста і відчувати підтримку черкащан, що мав тоді і маю зараз.

6) Сергій Одарич не був політтехнологом у моїй передвиборчій кампанії. Своєю перемогою я завдячую політтехнологічним талантам дівчачої команди (Марині Волошенко, Любі Правдіній і Лєні Щепак). Навпаки на початковій стадії виборів Сергій Олегович у своїх порадах намагався мене максимально демілітаризувати і навіть поголити мою азовську бороду, без якої, на думку дівчат, я б точно не переміг у виборчих перегонах)). Військова форма на той час була моїм повсякденним одягом далеко не перший місяць. Весь час передвиборчої кампанії я залишався молодшим сержантом міліції у складі батальйону спецпризначення "Азов". І, на відміну від багатьох своїх колег по парламенту, військову форму у стінах Парламенту вдягав лише на першому урочистому засіданні.
"Речь не мальчика, но мужа..." Нардеп Петренко відповів "Провінції"

Мало говорити в мене під час виборів не вийшло би ніяк, бо моя передвиборча кампанія базувалася на особистих зустрічах з виборцями, яких у мене було більше сотні. І говорити з тисячами черкащан мені доводилось з ранку до вечора. І зараз мовчати не виходить, бо більшість центральних всеукраїнських каналів вважають мене рейтинговим гостем, постійно запрошуючи обговорювати нагальні проблеми нашої держави.

Але Сергію Олеговичу я все ж таки вдячний за допомогу у виборчій кампанії, особливо за те, що допоміг командою волонтерів зі свого штабу. Я заходив у передвиборчі перегони вже під час активної їх фази і часу на довге формування власного штабу в мене не було. Без цих людей справді мій "депмандат у кишені" був би неможливим.

Перепрошую в дорогої редакції за додаткову порцію пафосу). Пустирник з валеріанкою не допомогли))). Але ж і вам залишається простір для подальшої сатири).
14.06.2017 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter