Тулуб нарахував в Черкаській ОДА тисячу працівників. Заради їхньої безпеки й розпочинається ремонт

Тулуб нарахував в Черкаській ОДА тисячу працівників. Заради їхньої безпеки й розпочинається ремонт Як інформують у Черкаській ОДА, голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб прокоментував закиди щодо необґрунтованих витрат на ремонт Будинку рад.
«Я вже звик до того, що кожен крок у роботі обласної влади супроводжується критикою певних політиків. І я, в принципі, їх навіть розумію, адже їм потрібно шукати інформаційні приводи й на чомусь піаритися. Будівля, збудована більше 50 років тому і з того часу жодного разу не ремонтувалася. Її реконструкція – необхідність, а не моя, чи чиясь забаганка. Електромережа будинку не розрахована на сьогоднішнє навантаження, яке збільшилось у декілька раз. А мережі теплопостачання, водопостачання та водовідведення вичерпали свій робочий ресурс. Головне питання не в ремонті, як такому, а в безпеці людей. А це майже тисяча осіб – працівників, і тих, які щодня відвідують будівлю. Мені дуже прикро, що для тих, хто розводить демагогію, безпека людей – не аргумент», - наголосив Сергій Борисович.
«Одразу хочу розвіяти усі чутки – щодо мене, я особисто не планую змінювати свій робочий кабінет чи переїздити на інший поверх. Наскільки мені відомо, на п’ятому поверсі буде Департамент економіки облдержадміністрації, Черкаська обласна організація «Союз Чорнобиль», Черкаська організація «Діти Чорнобиля», а також приміщення для працівників обласної ради. Крім того, буде ремонтуватися покрівля, ліфти, а на першому поверсі створюватимуться комфортні умови для прийому громадян, - прокоментував Сергій Тулуб. - Запрошую усіх вас в будь-який час пройтись коридорами будівлі, самим побачити, в яких умовах працюють люди, і переконатися, що цю ситуацію потрібно змінювати».
При цьому очільник області зазначив, що на сьогоднішній день ще немає затвердженого проекту ремонтних робіт і не виділено фінансування.
09.09.2013 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
20:28 11.09.2013 Komarov:
"Мені дуже прикро, що для тих, хто розводить демагогію, безпека людей – не аргумент», - наголосив Сергій Борисович."
Якщо ці слова сказав Сергій Борисович, то він бреше. Рівно рік тому, я Вадим Комаров, журналіст, під час зустрічей голови ОДА С.Б. Тулуба, з громадянами міста, а саме: в актовому залі інтитуту банківської справи, в наступному актовий зал східноєвропейського інституту та актовому залі черкаського медичного коледжу задава питання стосовно бездіяльності посадовиз осів черкаського міськвиконкому та мера міста С.Одарича в частині протипожежної безпеки житлового будинку №200 тпо бульвару Шевченка та гуртожитка по вул. Громова 29. де понад двадцять років не працює система протипожежної подачі води, де самовільно встановленні тамбури, що унеможливлюють захист життя громадян. Тулуб сказав: "Питання актуальне та своєчасне." доручив розібратися та вжити заходів. І? Попіарився і все?. А люди хай при пожежі горять заживо?. Брешите ви Сергію Борисовичу! Саме для Вас головне попіаритися! Можливо Ви забули, що на передодні виборів 2012 року я журналіст Вадим Комаров, який прийшов в Партію регіонів, коли з неї всі тікали, подав заяву про вихід з ПР з причини ваших кадрових призначень! Коли Ви С.Б. призначаєте на керівні посади осіб не за фаховим принципом, а за статевими ознаками! Коли керівник обласного рівня гей ( вибачте підараст бере собі в заступнита такуж особу) і Ви своїм підписом погоджуєте таке призначення.