УМВС про ДТП з Березою: З додатковими вказівками з прокуратури справу повернуто на розслідування в УМВС

Враховуючи запити, які надходять до УМВС від представників ЗМІ та громадськості щодо ДТП зі смертельним наслідком, яке сталося 1 червня в районі вулиць Смiлянська-Оборонна СЗГ УМВС повідомляє:
1 червня близько 23.00 на розі вулиць Смiлянська-Оборонна водій іномарки скоїв наїзд на жінку, яка перебігала проїжджу частину дороги по пішохідному переходу. Внаслідок ДТП пішохід загинула на мiсцi пригоди. Подію зареєстровано в єдиному реєстрі досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Наразі проводиться всебічне, неупереджене, об’єктивне слідство, призначено ряд експертиз, як технічних так і судово-медичних. Згідно висновку судово-медичної експертизи водій автомобільного засобу на момент скоєння ДТП був тверезим.
Певний час дана справа знаходилась на вивченні в органах прокуратури, куди була направлена на їх вимогу. Наразі з додатковими вказівками справу повернуто для подальшого розслідування до СУ УМВС України в Черкаській області. Зараз слідство встановлює всі деталі та обставини цієї справи. Контроль за проведенням слідчих дій здійснюють органи прокуратури.
Інші відомості, які відносяться до персональних даних осіб, які є учасниками кримінального процесу, та хід слідчих дій в даний час згідно чинного законодавства розголошенню не підлягають.
СЗГ УМВС України в Черкаській області
06.06.2013 22:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter