Одарич вибачається за те, що місто не чистять від снігу. Наступної зими все буде інакше

Одарич вибачається за те, що місто не чистять від снігу. Наступної зими все буде інакшеМіський голова Черкас Сергій Одарич сьогодні на прес-конференції приніс особисті вибачення перед водіями і жителями міста за стан доріг і тротуарів. Як інформують у Черкаському МВК, за його словами, він зараз не збирається давати оцінки службам, які прибирали місто, шукати і карати винних.

— Так, ми змінили підходи, передали цю послугу на ринок. Нині прибиранням займається не комунальне підприємство, як було раніше, а приватна компанія. Очевидно, на певному етапі ми недостатньо проконтролювали якість робіт, технологію очистки та інше, — зазначив Сергій Одарич.

У суботу він провів із цього приводу нараду. Після цього значно покращилася ситуація на дорогах. Він наголосив, що зараз не каратиме винних. Головне завдання – забезпечити комфортне пересування вулицями і тротуарами міста. А вже після цього він планує разом з комунальниками і фірмою - переможцем тендеру на очистку вулиць – розібратися у ситуації, яка склалася на міських дорогах, і зробити відповідні висновки.
Нагадаємо, що 11 грудня мер повідомив, що цього року мерія Черкас вдалася до експерименту.
Раніше прибиранням міста займалося комунальне підприємство «ЧЕЛУАШ». Зараз провели тендер, який виграла приватна компанія ТОВ «Свій лад».

— Ця компанія прибирала місто влітку, роботою їхньою я задоволений. Місто стало чистішим. Сподіваюсь, що і взимку вони працюватимуть не гірше. Тож черкасці матимуть можливість по завершенню зими оцінити, яке обслуговування є кращим: від приватника чи від комунального підприємства, — говорив Одарич.
24.12.2012 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter